• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] acc / apzog


Racejs

Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Iegāju tgt on serveri un skatos ka es Spawnojos iekš  LV spawn, es ta wtf, paskatījos atm un ir 0 naudas un Mājas nav. Kas apkrāpa man tikaij viņš  atstāja 24k. konta bija atm 4.9mil, jo pārdevu nesen 2men back sandking un Māja bija iekš GSG Hooda, bet vairs nav jo kāts nozaga acc, caur UCP dabūju paroli back.

3. Pierādījumi par problēmu : Domāju ka tas notika vakar, bet nav pierādījumi man jo acc bija nozagts.

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta.

Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/h38axt

 

Tā tad, pasūtot dirst visus mp** es uzreiz meklēju cilvēku , pret kuru es varētu iemainīt visu savu stafu , kas man ir iekš mp** pret samp.lv lietām. Tad es iekš servera samp vienu reizi pamanīju " Spiditis_Wood ". Pēc kā iekš mp** servera es viņam jautāju, vai viņš ir ar mieru ko iemainīt un viņš teica, ka viņš ir - Viņam esot māja , maha un 5m nauda. Tā tad es gāju pirmais un pārdevu savas lietas iekš mp** , pēc kā arī viss noritēja ļoti pozitīvi. Ienācu samp serverī, man iedeva naudu un māju. Mašīnu neiedeva, jo bija problēmas ar tās pārdošanu.
Thats it, nesaprotu ko viņš tur cenšas iemālēt acīs .

Link to comment
Share on other sites

Es tam Bob atdevu, tas bija prims 1 men viens cits tas ir, jo nebiju ilgi on serv, atstāju 5mil kontā un vairs nebija pēts tās, tad nopirku atkal sandking un pārdevu pa 5mil un tad mēs Mainijamies ar To Bob.....

Link to comment
Share on other sites

Lai arī tu man palīdzēji uzsākt iekš samp.lv spēlēt iemainot mantas , tas nemaina faktu... ka man besī ka tu smērē acis ciet visiem.
Saucās - Iegāju iekš mphhhh lai uzrakstītu tev, ko tu tur lej forumā. Beigās pat nevajadzēja pirmajam rakstīt, tu uzreiz uzrakstīji. :D 

thumbnail.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...