• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Zigys_Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Forrest


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Zigys_Howard


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :DM


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eu Tu bļe kāds *** DM?

Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC  iemesla

 

IC iemesls - Piepisies manam organizācijas biedram, noerpoju ka esmu mazliet dusmīgs, karoč admini redzēs ,tur viss ir redzams, ka ic iemesls ir.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bet ir tā lieta. Kā IC es varu zināt, ka tā ir mafija? Parasts sporta klubs redzot ieročus nākamais būtu licenžu paprasīšana. Padomā ar galvu. Vienkārasi random čaļi. Baigais IC iemesls paliek dusmīgs. Tad jau te visi var random ar ieročiem braukāt pa pilsētu uzrakstīt /do paliek dusmīgs un atvākt. IC iemesls ir. Un pret baru tu viens neiesi jo mafija. Nekas, ka MG nedaudz.

  • Upvote 3
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Bet ir tā lieta. Kā IC es varu zināt, ka tā ir mafija? Parasts sporta klubs redzot ieročus nākamais būtu licenžu paprasīšana. Padomā ar galvu. Vienkārasi random čaļi. Baigais IC iemesls paliek dusmīgs. Tad jau te visi var random ar ieročiem braukāt pa pilsētu uzrakstīt /do paliek dusmīgs un atvākt. IC iemesls ir. Un pret baru tu viens neiesi jo mafija. Nekas, ka MG nedaudz.

 

es ar ieroci notēmēju uz tevi ,kāda bija tava high rp reakcija? -/b čata uzrakstīt, ka dm ?

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

es ar ieroci notēmēju uz tevi ,kāda bija tava high rp reakcija? -/b čata uzrakstīt, ka dm ?

Nu, es tā nedariju, jo būtu DM. un ja arī es būtu ko teicis vai bēdzis tu taisītu DM. Jēga? Būtu vai CarDm vai DM taks zinu tevi.

 

P.S. Spiest dislike ir stulbi. Un zin kas ir vēl stulbāk? Tas, ka citiem prasi.

 

P.P.S. Pēc visa, ko pateicu jūs turpinat random spaidīt dislaik? Nopietni?

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...