• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudzība] Johnny_Haze


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ryan_Rito


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Johnny_Haze


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : ((Vienkāršu izgāju no VG hood, un kaut kāds random čalis sāka šaut, un nošāva. dm + nonrp.))


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://www.youtube.com/watch?v=dF3IN7YYKPM&feature=youtu.be


 


P.S UZ 0:04 var redzēt viņa nick.))


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gribu tev vienu uzprasīt,KO CIVILAIS DARA BANDAS HOOD?
Kā arī ko tu tur vispār dariji,tu to saprot,ja jau gribēji VG tad vienkārši varēji uzzvanīt vai kaut kādīgi dabūt mūs rokā,nevis braukt uz hud ar wep,skraidit meklēt mūs,tu jau pats sataisiji NONRP!
Atbildu jo esmu panel SKRR XD

 

 

EDIT:KEKSSSS ES TUR BIJU blakus gudrīt!

Edited by THE GOD Chengalz
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Gribu tev vienu uzprasīt,KO CIVILAIS DARA BANDAS HOOD?

Kā arī ko tu tur vispār dariji,tu to saprot,ja jau gribēji VG tad vienkārši varēji uzzvanīt vai kaut kādīgi dabūt mūs rokā,nevis braukt uz hud ar wep,skraidit meklēt mūs,tu jau pats sataisiji NONRP!

Atbildu jo esmu panel SKRR XD

 

 

EDIT:KEKSSSS ES TUR BIJU blakus gudrīt!

Iepriekš līderis bija on, un ar viņu sarunāju ka tiekamies hood, bet viņš izgāja off. Un tas Johnny_Haze pat nebija vēl VG!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iepriekš līderis bija on, un ar viņu sarunāju ka tiekamies hood, bet viņš izgāja off. Un tas Johnny_Haze pat nebija vēl VG!!!

Viņš bija VG,tākā viņš teica ies prom,es viņu uzmetu,pēc es viņu pasaucu uz hud lai cjip pabraukatos,bet tad mani kāds nodēmoja,moš tu tas gadījumā nebiji,jo es biju atgājis no pc un pamodos ka kāds nodēmoja....;d Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Iepriekš līderis bija on, un ar viņu sarunāju ka tiekamies hood, bet viņš izgāja off. Un tas Johnny_Haze pat nebija vēl VG!!!

xDDDDDDDDDD Es tevi pat nepazistu un nemaz tu ar mani neko nerunāji. Wtf čali, tu taisi pats CS, ko tu dari mūsu hood? Tu man pat zvanijis neesi. Jā un 10 gadīgus nepieņemu. LOL

 

P.s paldies par wp :)

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Johnny_Haze tiek sodits ar 120min jail Dm, Cs.


Ryan_Rito tiek sodits ar 20min jail Cs.


paldies par sudzibu.


TC.


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...