• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Owen_Vendetta


Keni'js

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Emmuel_Gainz
2. Administrātora niks spēlē : Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

1) https://prnt.sc/h9gb6s ( Šeit pierādījums , Oweniņ , ka man prasīja , vai ir administrators kāds IG ;) )

2) https://prnt.sc/h9gb5l ( Un tad tu šeit notēloji Bad Boy , un uzliki man Čata banu )
4. Apraksts par situāciju : Screenos viss redzams, bet vaitad Owenu tas p*š ? Pff , netak , viņam vajadzīgs apraksts par situāciju : Ienācu tikko IG , un skatos , /d čatā prasa , vai ir kāds Admins , kurš izmetīs no Orgas , es uzspiežu Tab , jeb player list , un skatos , vai kāds admins ir , bet protams , Owens ienāca , Diennakts strādnieks . Es pasaku atpakaļ /d čatā , ka ir Owens iekšā , un šis man uzmauc čata banu , notēlojot Bad Boy .

Owen , aizej no tā Diennakts grūtā darba , tevi tas ietekmē ;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Tā šīs baumas rodas.. ja jums diennakts ir 8h dienā vai naktī, nevis cauru dienu un nakti 24h, tad ok..

Es ienācu IG, ieraudzīju ka čato pa /d, pēc kā nomutoju.

Link to comment
Share on other sites

No sākuma vajag paprasīt kas par čatu , vai uzrakstīt /d OOC OFF )) , un viss , nevis mutot uzreiz . 

Link to comment
Share on other sites

Kas jāsaprot ? Tas , ka OOC off ? Domā , es esmu tik debīls *** , ka nesaprotu , kas ir OOC , un kas ir OFF savienojums ? Protams, ka saprotu , es vienkārši centos cilvēkam pateikt , ka ir administrators iekšā . Bet tu , tikko atgriezies no diennakts darba mājās , ar miegainām acīm man uzliki Čata banu .

Nu come on . Taču pats saproti , ka varēji ātri uzrakstīt OOC Off , un viņš apklustu , jo es nekad neatbildu uz /d čatu , tikai tad , kad prasa Kārtības Policijas palīdzību , tāpēc jau nevajag mani uzreiz čat banot . Pats esi Domes Gubernators 2 , un redzi , kurš raksta /d čatā , manu nick esi kādreiz redzējis - Nē , nu vot , tāpēc atslābinies , paņem nedēļas brīvlaiku no diennakts darba , un miers , un dievs .

Edited by Keni'js
Link to comment
Share on other sites

Kas jāsaprot ? Tas , ka OOC off ? Domā , es esmu tik debīls *** , ka nesaprotu , kas ir OOC , un kas ir OFF savienojums ? Protams, ka saprotu , es vienkārši centos cilvēkam pateikt , ka ir administrators iekšā . Bet tu , tikko atgriezies no diennakts darba mājās , ar miegainām acīm man uzliki Čata banu .

Nu come on . Taču pats saproti , ka varēji ātri uzrakstīt OOC Off , un viņš apklustu , jo es nekad neatbildu uz /d čatu , tikai tad , kad prasa Kārtības Policijas palīdzību , tāpēc jau nevajag mani uzreiz čat banot . Pats esi Domes Gubernators 2 , un redzi , kurš raksta /d čatā , manu nick esi kādreiz redzējis - Nē , nu vot , tāpēc atslābinies , paņem nedēļas brīvlaiku no diennakts darba , un miers , un dievs .

neesmu gubernators. Es vispār esmu OM un nevienu OOC rindiņu neesmu uzrakstījis. Varbūt mani ar kādu jauc.. Labi, pietiks spamot, savu jau pateicu iepriekšējos postos.

Un nestrādāju es diennakts darbā - 24h. Strādāju 8h - uz maiņām ar 2d pauzi. Cik var rakstīt :D tā rodas tās baumas..

Un šī nav pirmā reize. Bet šoreiz jau apnika, ka OOC var bliezt pa /d.

Link to comment
Share on other sites

neesmu gubernators. Es vispār esmu OM un nevienu OOC rindiņu neesmu uzrakstījis. Varbūt mani ar kādu jauc.. Labi, pietiks spamot, savu jau pateicu iepriekšējos postos.

Un nestrādāju es diennakts darbā - 24h. Strādāju 8h - uz maiņām ar 2d pauzi. Cik var rakstīt :D tā rodas tās baumas..

Un šī nav pirmā reize. Bet šoreiz jau apnika, ka OOC var bliezt pa /d.

Oj , nu Ņipizģi tagad . Pa Organizācijām staigā ? Statusņiks ? Kurš tad domē ir Gubernators 2 ? Owen Vendetta ? Vai kāds cits ? Vēl šodien redzēju , ka esi Gubernators 2 domē, tā ir  , ka izmanto acc savā labā ar /ainvite Owen_Vendetta , un staigā pa organizācijām .

 

Es šeit visu esmu pateici , kā arī paņem nedēļas brīvlaiku no Diennakts darba ;) Labāk paliks  vismaz atvilksi Elpu , un sapratīsi , ka melot nav smuki ;)

 

P.s Kā citi teikuši - Owens strādā Diennakts darbu , nezin tikai paskatās tab listā 9 no rīta , un Owens jau iekšā , līdz vēlai nakts stunda , un saucās diennakts darbs.

Edited by Keni'js
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vienu dienu, kad pa nakti esmu bijis ig? Kaut kur, kaut ko padzirdējis un stāsta, ja tev nav tieši pierādījumi, droši paturi to pie sevis. Es cilvēkiem, kas ir prasījuši esmu pierādījis, ka es nepļūtu visu. Uzrodas baumotājs un izplata savu sakāmo

Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vienu dienu, kad pa nakti esmu bijis ig? Kaut kur, kaut ko padzirdējis un stāsta, ja tev nav tieši pierādījumi, droši paturi to pie sevis. Es cilvēkiem, kas ir prasījuši esmu pierādījis, ka es nepļūtu visu. Uzrodas baumotājs un izplata savu sakāmo

Viss , beidz raudāt . 

Slēdz ciet , tāpat nav jēgas te kaut ko teikt , visu tāpat noliedz , ko saku .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...