• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daniels_Milcs


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Moe_Barbosa


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniels_Milcs


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Kā bija abi satikāmies vienā punktā un viņam bija krava , bet es skāpinot uz aizmuguri varu nolidot no klints , Bet man izdevās un beigās mani nosauc par l*hu. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa!


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


http://c2n.me/3PoSGPk


Link to comment
Share on other sites

*Atvainojiet par postu*

Sākumā kad viņš tevi nosauca par Loh* tas bija IC, IC viņš tevi var apsaukāt jeb kādīgi.

Bet ja viņš OOC nosauc tevi par Loh*, idiot* vai citu lamuvārdu tad tas skaitas OOC Insult.

​Un /f chats ir MIX chats kur var MIXOT, tāpēc domāju kad šī ir lieka sūdzība bet skatoties

​pēc skrīna var saprast kad Daniels Milcs izdarija OOC Insult jo kad Raitis piemineja kad

​tu ieliki sūdzību viņš atbildeja kad esi Loh*, tāpēc nezinu kā tagad spriest lieka, vai pareiza

​sūdzība lai to spriež servera Adminstrātori.

Ar cieņu Wazzy/Animals.

Link to comment
Share on other sites

*Atvainojiet par postu*

Sākumā kad viņš tevi nosauca par Loh* tas bija IC, IC viņš tevi var apsaukāt jeb kādīgi.

Bet ja viņš OOC nosauc tevi par Loh*, idiot* vai citu lamuvārdu tad tas skaitas OOC Insult.

​Un /f chats ir MIX chats kur var MIXOT, tāpēc domāju kad šī ir lieka sūdzība bet skatoties

​pēc skrīna var saprast kad Daniels Milcs izdarija OOC Insult jo kad Raitis piemineja kad

​tu ieliki sūdzību viņš atbildeja kad esi Loh*, tāpēc nezinu kā tagad spriest lieka, vai pareiza

​sūdzība lai to spriež servera Adminstrātori.

Ar cieņu Wazzy/Animals.

Nelien lūdzu sūdzībās, ja neesi iesaistīts. Nākamreiz saņemsi wp par lieku postu. Paldies jau iepriekš.

 

Daniels Milcs saņems banu uz 2 dienām par insultu. /f čats skaitās kā Ooc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...