• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Henry_Hill


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Moe_Barbosa


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Henry_Hill


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Labi , man vaina sāku es pa viņu šaut , bet kad mani apcietināja viņš man pat tuvumā nebija un tikai tad uzrakstīja ar rp . Vai tad tā var braucot vienkārši likt zvaigznes , un pēdēja vispār , bez nekāda iemesla un ir screen , tādi iemesli vispār pastāv kaut sēdēju viņa auto?!?


4. Kā vainas dēļ tas notika :


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


http://clip2net.com/s/3PoSJBi

Link to comment
Share on other sites

​Tātad kā jau esmu tas itkā pēdiņās vainīgais tad jau jāatbild.

​Visa šī situācija bija dīvaina un ja būtu filmējis tā būtu PD Provukācija.

​Pie Bankas man ir SS kur es personai izsniedzu sodus stāvot tur, tu pēkšņi

​manī triecies iekšā pabrauci atpakaļ un atkal ietriecies līdz ko es noerpoju kad 

​izvelku M4 jo Deagle man bija /tazer tu aizbrauci prom. Pēc kā tu atbrauci atpakaļ

​un sāki man šaut ar M4 tas jau skaitas DM, CS - Jo tu realajā dzīvē pie Bankas 

​Policistu nešautu nost tur būtu apsargi un citi Policisti jau klāt. Tātad esi jau

pārkāpis trīs servera terminus, tālāk es ar /tazer tev iešāvu kurš arī bija ar RP

​bet tu nēerpoji sekas un šeit tu jau pārkāp četrus servera noteikumus, NonRP, CS

​DM, PD Provukācija. Pēc kā es piegāju pie tevis jo biju /tazer uzspiedu savus bindus kur 

​tevi arrestēju un pēc RP uzliku /cuff pēc kā tu IC chatā sāki raudāt NonRP viss sūzību 

​metu lidosi no PD tur jau tu pārkāpi MIX labi man nav pierādijumi bet varbūt SAMP ir tādi

​Log File. Tālāk es ar RP tevi iesēdināju mašīnā pēc kā tu IC sāki man prasīt Cik jāmaksā?

​Es teicu necik kungs jūs tiekat arrestēts, pēc kā es tur sīki neatceros ko tu tur rakstiji.

​Tad mēs braucam uz SFPD garām SF Ostai, un tu uzrakstiji OOC chatā es REC netaisi PG

​Star IC chatā teici, būtu es filmējis būtu MIX vēlviens, tad man tāds jautājums lūdzu iedod to

​videoklipu man kur tu visu nofilmēji! Nakamais es uziliku tev /su trīs reizes jo Policista apšaude

​ar M4 un braukšana virsū pie bankas, plus tu to dariji pie BANKAS kur apdraudēji cilvēkus.

​Tāpēc es uzliku trīs zvaigznes un pēc tam iebraucot SFPD ar RP noerpoju kad apsargi tevi sagaida

​un aizved tevi arrestēt, pēc kā veicu kommandu /arrest tāpēc nevajag liekot postu ja pats esi vainīgs.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Pārāk maz pierādījumi. Ar vienu skrīnu Tu šoreiz neko pierādīt nevari.

Henry Hill, apgūsti rp komandu lietojumu, jo nav jābūt vislaik /me, /do. Kā redzams skrīnā, izmanto /me komandu nevietā.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...