• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Anti cheats kicko par neko 3x 10 minutes..


#Kirpič

Recommended Posts

Ka mes karojam tagad ieks samp.lv tiklidz izsauj serveris izkiko par hax.:D Pat cbug tur nebij.. Pirma klipa vispar tik masinu gribeju noslapet (ne tas nav no sultan moda, vinam nekada sakara ar serveri un man vins vienmer stavejis virsu.. nekadu krash no vina)

Varet taka sito safixot.:) Tiek ievietoti tik daudz jauni plugini un anticheati, bet vinos tik daudz caurumu, bugu... ka pat tie kas necito, godigi spele speli - pat tie tiek mesti ara no servera. Nebutu kars pec otras reizes drosvien atpakal nenaktu!:D

Video:::

 

Edited by Kekss*
+1 wp // Nav pēc parauga // Kekss
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu par šo tēmu. Man tieši tas pats notiek, kad paņemu iecirknī ieročus, kiko āra. Vai arī spēles laikā, kad esmu kādu apturējis. Rec!

Pēc iespējas ātrāk vēlams salabot!

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Cilvēks ziņo par servera nepilnību, kas būtu jālabo, bet tā vietā saņem warn, par to, ka nav pēc parauga. xDDD http://prntscr.com/haz1q9

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serverim centies palidzet - uzliek vel warn iznem video, problema paliek, laiks pa dirsu un vel sapists noskanojums. 10/10

kam vel interese. reku video..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...