• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par servera adminiem / Owen_Vendetta un Jimu.


fdkz

Recommended Posts

tātad, rekur links uz apelāciju, kura vienkārši tika aizvērta - http://www.samp.lv/index.php?/topic/108828-bans-owen-vendetta/

 

1. Tavs niks spēlē : Wayne_Morisey
2. Administrātora niks spēlē : Jims un Owens
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
-
https://imgur.com/a/nBdSc , apelācijā ir vēl daudz ss

4. Apraksts par situāciju :tātad vakardien vakarā, Owens pa /o chatu, kas it kā skaitās ooc čats, cik saprotu, paziņoja,ka būs csn stunda, nepaskaidrojot, kas tajā ir jādara un nezinot to, ka luksafori nav sinhronizēti. taad nu sākās jailošana. laikam jau, ka notika ic pasākums, bet cilvēki tika likti ooc jailā, es saprotu, ja policija to būtu darījusi, bet to darīja admini. un nu es nesaprotu, te laikam ir tā, ka adminiem ir atļauts darīt visu, kas ienāk prātā, bet "parastie" spēlētāji, kuru dēļ te vispār, kaut kas pastāv tiek jailoti par katru mazāko sīkumu. es domāju, ka te pat pašam Pofo derētu ieskatīties, jo cik saprotu, tad Jims ir pieņemts nesen, un šī ir diezgan barga kļūda, manuprāt. nu nezinu, bet domāju, ka sodu pelnījis viņš ir .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, Jim nav vienīgais acc kas ir taisījis CSN stundas. Pats arī esmu šīs stundas veidojis, ne tikai mēs 2 šo esam darījuši. Bans patiess no Jim bija, /f čatā nomelno adminisrāciju. Šajā sūdzībā no manis viss, neiešu komentēt, jo situāciju jau sapratāt.

Nav jau Jim'a vaina, ka tu neievēroji CSN.

 

Moš tevi iemetu par kāda cita noteikuma pārkāpumu? Es pa /o tikai pateicu, lai ievērojat viņus, bet jailoju par visu pārējo, izņemot luksoforus. Kā arī ar Raitu par šīm stundām jau sen bija viss saskaņots.

Link to comment
Share on other sites

°mauc WP :D :D :D .....man poh vairs nespeleju :D ............bet csn stunda pirmkart mg ir,otrkart to taisa aiz gara laika,jo adminiem apnik vienmulais darbs,par slinku lai verotu lai nemixo,nedemo utt..........par luksoforiem - nevar iestastit,visiem vienadi neradas + grafika nav preciza,lagi utt,gribi negribi briziem parkapj. Tapec ka biju policija par to nekad nesodiju,bet nu dazi re grib izradities vareni ar acc :D

Edited by -Džokelz
+1WP | lieks POsts | džokels
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

nu, bet tas ir fucking NONRP, kāds sakars ooc ar ic? Jessica ir pagātne, viņa darīja visu, kas ienāk prātā kad grib un, cik daudz grib. saprastu, ja policisti liktu cietumā, bet nejau acc. nu jums pašiem tas liekas normāli? šajā gadījumā admini ir tie, kas nosaka rp līmeni, bet nu es nezinu, ko te vispār vēl var piebilst... nepārdomāta rīcība...

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

daj WP :D :D :D ......Iebildisu,policija ir ,bija :D......Bobiks bik blenas stasti,pamegini pats pa joslu nobraukt ilgak,neiespejami,....jā atrums ir par lielu,bet tad dodat policijai pilnvaras lielakas,uzlikt lai mentos no kada 15lvl utt........un specojot,vienalga iznak mg ja par to jail,jo sanak izmanto ooc informaciju IC ..................tas ir tas pats,piemeram csdd ar nav darbinieku,un metisi visus jail,ja OKTA vai TA nebus? Pats iesaki sito sviestu,tagad nem izlabo,jeb maini noteikumus

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

>vaitad es esmu vainīgs pie tā, ka ig nav policistu tik daudz, cik vajadzētukaut kas te neiet kopā, Owens saka, ka darbojas sinhronizēti, bet Pofo saka ka nav. nu tad sanāk, ka Owens melo... tad nu kas tā par attieksmi, ja ***ā admins var melot???? nu, bet Pofo, tas, taču ir nonrp... kāds sakars, ic pasākums, bet liek ooc jailā. un atsevišķi tika pieminēts tas, ka ir jāievēro luksafori... nu tad kā????? neko vairs nesaprotu..
zivtiņš; visu pateica, ko vēl gan te piebilst..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tadus CSN pasakumus nav jegas rikot, ja luksafori nav sinhronizeti, braukt pa joslam? :D RL visi nebrauc pa joslam ja preti nebrauc... Tas jadar ceļu policijai :D Ja nu pilnigs nonRP brauc visus tarane, tad ja :lol:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

aij ,pie vienam sapem dod vel 100gra....uj WP :D..............Ja jau iesaku,tad piebildisu,admini necikstat ka nav policijas,ka uzmet jums /rshot,pibrauc klat lai nonem zvaigzni :) ................Vel kas - cik reiz areste kadu,lielakoties ir log off,tapec biezak specojat mentus,palidzat....cik jau esmu teicis,vienu apturi,10saskrien rinki,a adminiem par to poh.............Nesaku ka visi ideali policisti,tapec ar aizgaju,ka policiju minimali atbalsta,citu neko nemaceju :D ......Un nevajg ,atkartoju,teikt ka nav policijas,tikpat labi es varu teikt ,ka nav adminu,kas ar ir taisniba :@

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tadus CSN pasakumus nav jegas rikot, ja luksafori nav sinhronizeti, braukt pa joslam? :D RL visi nebrauc pa joslam ja preti nebrauc... Tas jadar ceļu policijai :D Ja nu pilnigs nonRP brauc visus tarane, tad ja :lol:

nu, bet es jau to cenšos ieskaidrot... pirms tādiem pasākumiem vajag visu pārdomāt, lai nesanāk, kā šobrīd... jo nu lielākā daļa servera spēlētāji tika iejailoti uz 600 sekundēm .jā, tas ir kinda maz, bet tev pazūd ieroči, kravas un viss pārējais. pieņemsim manā gadījumā bija tā, ka man rādīja zaļo, bet acīmredzot adminam sarkano... nu ko tad šādā situācijā darīt????

Link to comment
Share on other sites

Stop. Par luksoforu nevienu pašu neesmu iejailojis. Es jailoju ja nesās uz 120pa Los Santod, vai pretējo joslu ilglaicīgi, ja brauc. Tev vajadzēja report rakstīt, par ko tiki iejailots. Bet tu nevis report pajautā, bet uztaisi AA. Tik pat labi tas varēja būt id sajaukšana, kuru mēs noskaidrotu mierīgā ceļā ar unjail, nevis taisot AA.

CSN stundas vairs netiks rīkotas, savu CS varat turpināt veidot, maucot pa pretējo uz 120, vai pat vairāk. Un lūgums, reportos nerakstīt, lai administrācija taisa CSN stundu.

Link to comment
Share on other sites

Stop. Par luksoforu nevienu pašu neesmu iejailojis. Es jailoju ja nesās uz 120pa Los Santod, vai pretējo joslu ilglaicīgi, ja brauc. Tev vajadzēja report rakstīt, par ko tiki iejailots. Bet tu nevis report pajautā, bet uztaisi AA. Tik pat labi tas varēja būt id sajaukšana, kuru mēs noskaidrotu mierīgā ceļā ar unjail, nevis taisot AA.

CSN stundas vairs netiks rīkotas, savu CS varat turpināt veidot, maucot pa pretējo uz 120, vai pat vairāk. Un lūgums, reportos nerakstīt, lai administrācija taisa CSN stundu.

Kurš tad raksta, ka grib, kaut kādu csn stundu, kurā visi tika iejailoti... Un es biju prizminieks, tā maha nemaz tik ātri negāja :D . Un šito, ka jūs nevienu neiejailojāt tu man vari nestāstīt, jo paļubom, ka atkal melo, gluži tāpat, kā iepriekš :) . Un tikuntā, pat, ja kāds brauca uz 120 tas nav jādara tev, tā ir IC lieta, kura ir jādara policistiem nevis adminiem...  :huh: . Ja jau šis ir roleplay, tad kur real life pēķšni uzrādīsies "admins", kas tevi iejailos par to, ka tu pārkāp ātrumu... Vaitad tas nav jādara ceļu policijai?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau Owens minēja, CSN stunda vairs netiks rīkota un uz visiem pārējiem jautājumiem ir jau atbildēts. Administrācijas vārda atvainojos visām pusēm par sargātajam neērtībām. Turpmāk konkursi tiks rīkot pārdomātāki, lai nerastos šādas situācijas, slēdzu sūdzību.


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...