• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Rickie_Carizzo


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Enrike_Takabis

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rickie_Carizzo

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad šis cilvēks jau kuru reizi visus izaicina būt pret viņu tādiem kādi daudzi jau ir . Tātad.. Tas ir būt pret viņu negantiem , un darīt pret viņu nelikumīgas lietas , ko var nosaukt par nelikumīgak , kas aizliegtas serverī tas būtu - šaušana , viņa auto bojāšana , un spēlēt traucēšana. Paskatieties cik viņš pa pedējo laiku ir salicis sūdzības , vai neliekas aizdomīgi ka tieši viņš pamana tik daudz to "slikto" puiku serverī? Respektīvi mani , Sadex , un tt ? Viņi abi ar kkādu mazu retardu braukāja pa serveri un mētāja wanne be , bet kad kko kāds pret viņiem , šie uzreiz grēkojās ka nē , mēs neko , un šak rakstīt ooc čatā , ķipa baidē mūs. Atvainojos protams , bet ne vienmēr vajag pārmācīt tos par kuriem ir ielikta sūdzība , vienkārši varbūt vajag biežāk pārskatīt serveri , un uzņemt vairāk tos administrātorus , lai nerastos šādas konfliktsituācijas . Bet īstenībā viņas bija , un būs tās situācijas . Takā jā , šis Rickie_Carizzo tikai pieminēja ka viņam vismaz vairāk postu būs forumā , un ātrāk varēs pretendēt uz ADMINISTRĀTORA , VAI MODERĀTORA STATUSU . P.S Takā jā , varat man uzlikt sodu , par "itkā" krāpšānu un tt , bet tas nelabo to , ka kāds provacē , un tad uz šīs provacēšanas izstrādā plānu , pēc kura tiecas uz foruma popularitāti (posti) , un servera pacelšanos starp citiem spēlētājiem (admins) . Ceru sapratāt ko šeit mēģinu izklāstīt , un rīkosieties  . Atvainojos screenu nav , jo nebiju domājis ka šis viss man būtu vajadzīgs . P.S - Varat mani te bloķēt , baigi nepārdzīvošu , jo vismaz es netiecos pēc most views profilu . ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...