• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Owen_Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ricke_Howard
2. Administrātora niks spēlē : Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/109061-bans-ri%C4%8Dards-bl%C5%ABment%C4%81ls/&do=findComment&comment=859234
4. Apraksts par situāciju : Ričards uzmeta banu par DB. Owens apelācijā saka, ka patiess bans. Kādas muļķības? Es vēl postā iemetu video, kur īstajā dzīvē cilvēks tā dara. Lūdzu paskaties uz to no rl skatapunkta un tad tu sapratīsi!

Link to comment
Share on other sites

kas tas par attaisnojumu? :D

Saprastu tur būtu nosense db, tad varētu banot, bet šeit ir ic konfilkts, kura rezultātā notiek apšaude. Es vēl video iemetu, ka tas ir iespējams rl.

Paskaidro sīkāk situāciju par ko mani nobanoja, lai saprotu, kas tur īsti ir neiespējams no īstās dzīves puses?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kas tas par attaisnojumu? :D

Saprastu tur būtu nosense db, tad varētu banot, bet šeit ir ic konfilkts, kura rezultātā notiek apšaude. Es vēl video iemetu, ka tas ir iespējams rl.

Paskaidro sīkāk situāciju par ko mani nobanoja, lai saprotu, kas tur īsti ir neiespējams no īstās dzīves puses?

Varbūt vel iemetīsi video kur terminators šaudās? Db no moča, kā tāds ir aizliegts, jo kad Tu šaij no moča ir auto aims utt... Un par Tavu IC iemeslu Zaiga jau paspēja pastāstīt pēc viņa vārdiem jūs ķipa tikai spēlējāties, tad jau var ārdīties un dēmot visus, jo tas tak Tavs draugs, ne?  Sūdzība aplama Tc!

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...