• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nepaaties Bans Owen Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Shady 
2. Administrātora niks spēlē : Owen Vendetta

3. Pierādījumi par pārkāpumu :  http://www.bildites.lv/images/c3uku7cf/90823/original.png
34. Apraksts par situāciju :ā  runaju pa skypu čalis vnk nobano par Wallhax + Raksta kad  nedrikst skypa runat teras laika kas tie par jaunumiem tagad?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

chuvaks normaljna izdomaa savus rules. prosta axujena

Edited by winDeN-
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. // wind.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Zaebis, es ieju serverī + bazarēju ar čomiem pa skype, sākam karot, a kāpēc ta man ban neiedeva par skype sarunāšanos ?

Ja jau adminiem dirsā patīk ziepēties kovikam, labi. Jūs kovai dabūjat naudu, par feik baniem?

Ričardiņ, ir tāds noteikums, kad pa skype ir aizliegts runāt, kad karo? 

Srsly? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Edited by winDeN-
Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn. // wind.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Cik atceros apelāciju aiztaisīja jau... paskaties, vienā bana apelācijā bija šāds teksts, ka skype pateica priekšā. Vari pameklēt ko Ričards atbildēja. Video 2. Reizi es nelikšu, ban apelāciju vienreiz jau izskatīja.

Link to comment
Share on other sites

Atainojums ''Es runāju skype un man pateica priekša'' neder šajā gadījumā, ja Tu pat nelietoji  ''WH''' kas ir ļoti apšaubāmi Tev bans diemžēl paliks. Tomēr nāksies vien saņemt banu sava drauga vieta, kas pēc Tevis teikta lietoja Wallhack


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...