• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Kevins_Bastuls; Markuss_Krauze


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Zanetti


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Markuss Krauze, Kevins Bastuls


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Abi divi CP pieņemšanas laikā skraida ar ieročiem pa iecirkni, Kevins tur vēl QS uztaisīja, kā arī mēģināja nošaut vienu cilvēku. Manuprāt, no policijas mazliet CS arī, kad neko nedarīja tajā situācijā, bet lai skatās admini.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezin. 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D Atvainojos ka iejaucos,bet es skatoties tavu vid es uzpeju 4reizes uz toleti aizskriet no smiekliem

Kādreiz mūžā ari var uzjautroties bet policijai tads cs ka mes palidzejam iekartot kartibu un kuru es nogalinat centos 1 reizi gaisa isavulai nomierinas es vel Laumai rakstiju vai drikstu bet atbildi neasanemu tatad vai vina aiznemta vai speco.    es tikai policijai palidzeju   un kadreiz dzive var izspriecaties tak

 

nu ja tev nepatika tad vairs ta nedarisu ok

Kā es neieredzu tadus ka tevi sudzas oa katru vardu kaut pats parkap terminus. :D :D :D

Es labprat ieliktu screen bet es nenoscreenoju jo man vinalga nu nosava nosava nu pateica /b *** ibanais novaksu nu lai saka vesals 

es tadiem uzmanibu nepieversu un es tev trauceju spelet??????? :D :D :D 

 

((Veiksmi))

Link to comment
Share on other sites

:D Atvainojos ka iejaucos,bet es skatoties tavu vid es uzpeju 4reizes uz toleti aizskriet no smiekliem

Kādreiz mūžā ari var uzjautroties bet policijai tads cs ka mes palidzejam iekartot kartibu un kuru es nogalinat centos 1 reizi gaisa isavulai nomierinas es vel Laumai rakstiju vai drikstu bet atbildi neasanemu tatad vai vina aiznemta vai speco.    es tikai policijai palidzeju   un kadreiz dzive var izspriecaties tak

 

nu ja tev nepatika tad vairs ta nedarisu ok

Kā es neieredzu tadus ka tevi sudzas oa katru vardu kaut pats parkap terminus. :D :D :D

Es labprat ieliktu screen bet es nenoscreenoju jo man vinalga nu nosava nosava nu pateica /b *** ibanais novaksu nu lai saka vesals 

es tadiem uzmanibu nepieversu un es tev trauceju spelet??????? :D :D :D

 

((Veiksmi))

 

Pierādījumus un tad vari teikt, ka pārkāpju noteikumus.

Tur mentu bija diezgan, viņi paši būtu tikuši galā. Ja arī Jūs tur bijāt lai ieviestu kārtību, tāpat CS, jo Jūs tur random šāvāt griestos un šavāt uz cilvēkiem, kas ieradās uz pieteikšano, RL tā neviens nedara. Kā arī redzams, kā vienā brīdī QS uztaisi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...