• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andy_Alpha


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Klavs_Kalninss


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andy_Alpha


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : RP avoid. situacija bija tada ka policista kungs mani aptureja un es ar do komandu pateicu ka logs ir ciet.


 Bet viņš neiedomāja pieklauvēt tā lai es sadzirdu, bet ar me un do palīdzību isita mašīnai stiklu un es uzrakstiju ka sekas bija ka stikls uzkrita uz manīm un es saku asiņot. Bet viņš vinkārši paskatijās un teica ka neko neredz. Es uzskatu ka istenībā policists pec 20 sekunžu neatveršanas nesaktu tēmēt ar ieroci pa mašīnu un nesistu logu arā bet gan pieklauvētu pieklājīgi vai pamātu pa logu jo varbūtās es biju aizdomājies...


 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Es uzskatu ka apsūdzētā, jo šo visu varēja izvairīties ja viņš butu mierīgs un pieklauvētu nevis temetu ar ieroci par manu mašīnu kā normals policists un sistu logu ārā.


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/3kfm5hsj


(10 bildes)


Link to comment
Share on other sites

Tev bija pilnīgi vienalga + kādēļ nenoskrīnoji kādēļ rp laikā tu leftoji? Uztaisiji LogOff. Un izsitot stiklu ļoti vāji nevar nemaz būt tik liela skramba, tad stiklam būtu jālido 50 kilometriem stunda, bet nu kamon knapi izists stikls, nopietni? vienkārši atdzīsti, ka negribēji apmaksāt sodu un LOGOFFOJI Rp laikā

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev bija pilnīgi vienalga + kādēļ nenoskrīnoji kādēļ rp laikā tu leftoji? Uztaisiji LogOff. Un izsitot stiklu ļoti vāji nevar nemaz būt tik liela skramba, tad stiklam būtu jālido 50 kilometriem stunda, bet nu kamon knapi izists stikls, nopietni? vienkārši atdzīsti, ka negribēji apmaksāt sodu un LOGOFFOJI Rp laikā

Es nelogojos off es pat reportoju adminam ka man crashoja un devos atpakaļ uz to vietu lai talak erpotu. un ka var ar vāju speku izsist stiklu ja stikls ir diezgan biezs un vajag lielu piepūli un tu "ar labās rokas spēku izsitu logu" un tev pat nav sekas no ta bet tu jau ar lielu speku situ jo es gibetu redzēt ka istenība policists pec 20 sec neatvēršana uzreiz dodas uz ekstrēmiem līdzekļiem ka logu sišana. tu varēji mierīgi pieklauvēt.

Link to comment
Share on other sites

Tu smejies? tu nelogoffoji, tu pat adminiem melosi. kaunies. man jau vnlg kas te notiks es varu atdīt savu vainu, bet tu nevari sakot ka neloogoffoji, fuj kaut man butu screens kur tu logoffoji tev vnk paveicas CHATOFF

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Andy_Alpha tiek sodīts ar 2 dienu banu par RP Avoid.


 


Tākā viņs noerpoja ka viņam ir tādas sekas kā asiņojoša roku, tu nevari pēkšņi visu izmainīt, tev vajadzēja pielāgoties viņa RP un tas pats viņam, ja viņs noerpoja ka asiņo roka, tad tā ir, tu nevari vienkārši uzrakstīt ko pretēju. 


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...