• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par jim_quattrelos


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Kent_Blakrt
2. Administrātora niks spēlē :Jim Hujatrellos
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
https://prnt.sc/hiao5w
4. Apraksts par situāciju :vizinajos ar comu pa ls un izkiko :( nesaprotu kapec jakiko ara ja neko nesmu izdarijis wtf?

 

 

Jim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_QuattrosJim_Quattros :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vai tad nevar but tikai 1 profils ? Jo cik redzeju velviena sudziba vinam ir cits profils

Edited by Kekss*
Newarn // kekss*
Link to comment
Share on other sites

Vai tad nevar but tikai 1 profils ? Jo cik redzeju velviena sudziba vinam ir cits profils

Es tieši arī par to domāju

 

P.s Newarn viņu

Link to comment
Share on other sites

ai manas mazas masinas atkal pie mana pc skraida un visadas huinas dara aiaiaiaiaiaiai

 

nu jim hujatrello kapec kiko? manu masinu ?

 

ja tas ir jauki ja tu mani visu laiku slapo man apnika un es pateicu ko domaju :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neloģisks jautājums.

 

Tāds nav mans uzvārds. Rakstīsi šadi, tad sūdzību pat neskatīšu

 

Visu laiku, tu domā 1x?

Link to comment
Share on other sites

Es viņu slapoju, lai pārbaudītu vai viņš nav viena no haxeriem, jo tajā laikā vislaik haxeri brauca pie BG uzbūra sev ieročus un atvāca BG. Atbildot uz Owen jautājumu, Jā

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, es nekickotu ar šiem vārdiem. Administratoram jābūt morāli stipram un nav šādi teksti jāņem pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...