• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Krāpnieki!?]


Recommended Posts

Sākšu ar to ka esmu Jimmy Maraco , tiko reģistrejos foruma , jo ir daudz iemesli kapec noderes šeit ACC..

Un šis būs mans pirmais posts , un būs Ethana Sky vieta jo čalis vairs nevar šodiem postot ! 

 

logs.png

 

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!

 

Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.

Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos

 

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ethan Sky

 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Artūrs Karasa

                                                       Ralph Heal

                                                        Emīls Stirna

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

Prost braucu apstajos jo  Artūrs karasa apstajas priekša izkapju un runaju , tad šis pasaka iekāp mašīnā , es iekāpju un gaidu kas notiks

piebrauc menti , jeb Ralph Heal un Emīls Stirna , pēc kā Ralph Heal bez jebkada IC iemesla un RP konfisce manu auto neparbaudot ne apskati neko ..

un tad izkapj ara no auto Emīls Stirna atklāj uz manīm uguni !? Ok domāju pārdzīvošu .. Izsaucu ārstu atbrauc ārsts , Emīls aptur ārstu no ārstēšanas un saccufo mani mirušu !? WTF brā ? 

 

4. Kā vainas dēļ tas notika :Logic ka nejau manas ? Jo es wnk braukājos pa pilsētu !?

 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu(Screenshots vai Video)

https://failiem.lv/u/8quccjg2#/

 

Te būs vesela mape , un screenus jāskatās skaitļū pareizā secībā , un jālasa Čats !?

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

ATLAIST KRĀPNIEKUS!

 

Bet tiktiešām tie Policisti serverī ir pārāk visatļautīgi u.t.t 

Paši leik visiem par ātrumu sodus un zvaigznes un tad panešās garām , vai ja ķer bortē tevi un nekādas sekas neizdveš ! Vispār bardaks !?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...