• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Johhny Blumenthal


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Thomy_McLaren
2. Administrātora niks spēlē : Johhny_Blumenthal
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/bhqeyybt#_
4. Apraksts par situāciju : Tatad,, gaidiju kad beigsies kars LM pret DM faba.. Nu no sakuma jaa,, mazliet pasaudijos faba, tiku izkickots par iemeslu prom. Pec tam, ko var redzet screena, uzrakkstiju adminam reporta, nav svarigi ko, pec tam vienkarsi braucu savu celu uz LS, un tad Shis admins mani izkicko par prom... SCREENA VAR REDZET KA ES PAT TUVU ZONAI NEESMU!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tu kādas 3 reizes brauci, kaut kā pieriebjas, jūs visi CM visu laiku braucāt karā kur jums vispār pat tuvu nevajadzētu būt, ja tā būtu 1 reize tad nekikotu, bet ja tu kāds 2 vai 3 reizes tiki par to kikots piedod man, tas nav normāli. 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Takā es biju klāt, un esmu kā liecinieks.. newarn pa bratski

Es redzēju, kā Thomy ar vēlvienu no CF braukāja vislaik kkur gar fabu, apkārt, uz tilta u.t.t 

Es kkur no kalna arī skatījos mbizz ar sniperi, tēmējot.

Ienāk specā Jim Quattros, šis brīdināja viņus par to, šie aiztinas abi prom.

Zoomojot ar snaiperi redzēju, kā šie aizbrauc, un tad atkal nobrauca lejā, vislaik kkur pie mafbizza vazājās.

Tur jau ta lieta, ka mes gaidijam kad vares iekarot fabu....

Link to comment
Share on other sites

Tu kādas 3 reizes brauci, kaut kā pieriebjas, jūs visi CM visu laiku braucāt karā kur jums vispār pat tuvu nevajadzētu būt, ja tā būtu 1 reize tad nekikotu, bet ja tu kāds 2 vai 3 reizes tiki par to kikots piedod man, tas nav normāli. 

Nu, nu... Kad LM to dara, tad nekas netiek darits :DD

Edited by -Scrab
+1 WP | Dubultposts | -Scrab
Link to comment
Share on other sites

Nu, nu... Kad LM to dara, tad nekas netiek darits :DD

Pareizi Morgans teica,, LM - Adminu mafija. Tur neviens neko nedara  ^_^

Edited by -Scrab
+1 WP | Tripleposts | -Scrab
Link to comment
Share on other sites

Pēc kick velvar turpināt braukt. Iespējams, vel aizbrauci uz LS un tad noscreenoji šo ss.

Sūdzība aplama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...