• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Daniel_Frake,Ruslans_Yank


Recommended Posts

820898_m.png

1. Tavs niks iekš serverī?:Tim_Honey
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Daniel_Frake,Ruslans_Yank
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Tātad es iegāju serverī paprasiju kādā huiņā Yank`s ir ticis par adminu,bez pieteikuma+Zane vel teica kad adminu pieteik,tātad pēc reporta Daniel atkal izkiko.Zb kā var pieņemt bez pieteikuma adminu es piss,cik zemu var krist(Adminu trūkst vai?)Kapēc nepieņēma piemēram Mark_Scofield?Viņš ir 2x labāks par Yank(Naudas bugotāju)Vel dirš pa reportu ka viņam ir pieteikums,pff,velvienā viņš komūnā ir administrātors un vel te ,akdievs jūs vnk degradējaties,ok par Daniel nesūdzus,saku pierast,bet pie Yanka nē,es piss tāda mulķā.Pff ! Vienā vārdā sakot,griu lai Yankam acc off !
4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: Nav vajadzības

Link to comment
Share on other sites

1.Man bija pieteikums,ja nezini,nemuldi

2.Daniel pareizi darija,reporta ir jāraksta svarīgas lietas,nevis jāpļurkst par galīgu figņu

3.Es nebugoju naudu,un arī naudas bugs nestrādā.

4.Es nēsmu nevienā citā komunā admins,un arī nekur citur nespēlēju (Tas ka agrāk spēlēju citur,tagad neko nemaina)

Sūdzība bezjēdzīga

Link to comment
Share on other sites

1.Man bija pieteikums,ja nezini,nemuldi

2.Daniel pareizi darija,reporta ir jāraksta svarīgas lietas,nevis jāpļurkst par galīgu figņu

3.Es nebugoju naudu,un arī naudas bugs nestrādā.

4.Es nēsmu nevienā citā komunā admins,un arī nekur citur nespēlēju (Tas ka agrāk spēlēju citur,tagad neko nemaina)

Sūdzība bezjēdzīga

Tas gan bezjedziga:D
Link to comment
Share on other sites

Pareizi dariju kad kikoju ,cik var uzbazsties ar jautājumu kā Ruslans dabuja acc !

Dabūja ta dabūja nu !

Link to comment
Share on other sites

1.Man bija pieteikums,ja nezini,nemuldi

2.Daniel pareizi darija,reporta ir jāraksta svarīgas lietas,nevis jāpļurkst par galīgu figņu

3.Es nebugoju naudu,un arī naudas bugs nestrādā.

4.Es nēsmu nevienā citā komunā admins,un arī nekur citur nespēlēju (Tas ka agrāk spēlēju citur,tagad neko nemaina)

Sūdzība bezjēdzīga

 

Bļe tu man te nespraud batonus ausīs,nav tev nepieteikums ! Visus tavos rakstītajos ir atteikts !

Link to comment
Share on other sites

Bļe tu te nedirs ,okay?Es visas lapas 2x pārskatiju nevienā nebija pieņemts !Cik zemu var krist Audio?

 

Ai beigšu čakarēt savus nervus,labāk atpūšos no jums!

Link to comment
Share on other sites

Njā nesaprotu par ko tu cepies un tā pūlies,es ne reizi nēsmu teicis ka manu pieteikumu var atrast forumā.

Atslābsti

Link to comment
Share on other sites

Njā nesaprotu par ko tu cepies un tā pūlies,es ne reizi nēsmu teicis ka manu pieteikumu var atrast forumā.

Atslābsti

 

Chill out you too. !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...