• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rob_Winchester


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Karlos Verasquez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rob Winchister


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Karoč braukāju ar mašīnu, redzu pēkšņi uzspamo man zvaigzni par ātruma pārkāpumu, a es aizbraucu līdz N-Times, apstājos un ieeju galvenajā ekā, a šis uzreiz pakaļ, bez nekāda RP izvelk ieroci un sāk tēmēt pa mani. Pēc tam tur kko raksta saka, un tad pēkšņi nošauj un iemet mani cietumā uz 40min, tas ir normāli kad šitādi nonerperi strādā policijā, tak lai aiziet pamācās rp puika


4. Kā vainas dēļ tas notika : protams ka viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://prnt.sc/hkj4pp


https://prnt.sc/hkj4i0


https://prnt.sc/hkj4ao


Link to comment
Share on other sites

Ko tu te tagad stāsti, es līdz ko iegāju N-Times, tu ieskrēji pakāļ, un rp nevienā brīdī neredzēju

Link to comment
Share on other sites

Lieciet man WP bet zinka jūs mums Policistiem riktīgi kāpjat uz galvas,kur ir viņa vaina tas ka tu neapstājies kad viņš tev pa /m teica? Un tur nekur nevar redzēt ka ir QS,tev par to ka brauci uz neapstājies pēc pieprasījuma pašam ir CS...Tad kad jūs visi mūkat baigie varoņi tad kad mēs jūs noķeram un vedam uz Jailu tad jūs oj sorry vai uztaisat LogOff un ,davaj sarunāsim kaut ko,citreiz neatliek arī tās izvēles jūs nošaut lai jūs būtu jailā uzreiz,jo jūs jau nesaprotat savādāk un tagad liek sūdzības! :@ 

Edited by Keitija
+1wp// Lieks posts // Keitija
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lieciet man WP bet zinka jūs mums Policistiem riktīgi kāpjat uz galvas,kur ir viņa vaina tas ka tu neapstājies kad viņš tev pa /m teica? Un tur nekur nevar redzēt ka ir QS,tev par to ka brauci uz neapstājies pēc pieprasījuma pašam ir CS...Tad kad jūs visi mūkat baigie varoņi tad kad mēs jūs noķeram un vedam uz Jailu tad jūs oj sorry vai uztaisat LogOff un ,davaj sarunāsim kaut ko,citreiz neatliek arī tās izvēles jūs nošaut lai jūs būtu jailā uzreiz,jo jūs jau nesaprotat savādāk un tagad liek sūdzības! :@ 

++ un vel pie tam es uz tevi temeju un saku lai pacel rokas un tu vel vesi aizej projam tas nav normali.

Link to comment
Share on other sites

Lieciet man WP bet zinka jūs mums Policistiem riktīgi kāpjat uz galvas,kur ir viņa vaina tas ka tu neapstājies kad viņš tev pa /m teica? Un tur nekur nevar redzēt ka ir QS,tev par to ka brauci uz neapstājies pēc pieprasījuma pašam ir CS...Tad kad jūs visi mūkat baigie varoņi tad kad mēs jūs noķeram un vedam uz Jailu tad jūs oj sorry vai uztaisat LogOff un ,davaj sarunāsim kaut ko,citreiz neatliek arī tās izvēles jūs nošaut lai jūs būtu jailā uzreiz,jo jūs jau nesaprotat savādāk un tagad liek sūdzības! :@ 

Nu vaitad Real Life nemūk no policijas? Un neuzskatu kad man te būtu CS par to kad es neapstājos. So jā, nu no viņa puses rp neredzēju, jo viņš man skrēja pakaļ. Un tas kad ar nošaušanu uzreiz iemet jail tas gan ir stulbi. Tad varēja mani taze un pec tam uzmest cuff vai kā tur tās komandas bij isti neatveros, nevis bez rp komandām šaut un temēt pa mani. Tas jau nu galīgi ir low, un tie jūsu radari ir vispār tāds bulshit

Link to comment
Share on other sites

++ un vel pie tam es uz tevi temeju un saku lai pacel rokas un tu vel vesi aizej projam tas nav normali.

Met ss, ja nav ss, neko nepierādīsi ar tukšiem tekstiem Edited by Kekss*
+1 wp Dubultposts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

tazerot un cuff uzmest ka es tevi cuffotu varetu no N-Times izvest lauka padoma ar pauri

Nu tā jau vairs nav mana problēma, liec SS, jo ar tukšiem tekstiem neko Tu te nepierādīsi

Link to comment
Share on other sites

par to ka es tev liku pacelt rokas temejot uz tevi ludzu tulit https://prnt.sc/hkj4i0,https://prnt.sc/hkj4pp otraja ss var redzet pat ka caur megaphone tev teica pacelt rokas

Nu tur ir tas teksts rokas gaisā, a es jau stāvēju uz vietas. A dvj iemet ss kur tu noerpoji kaut vienu vietu kur izvilki wepu??

Link to comment
Share on other sites

Nu vaitad Real Life nemūk no policijas? Un neuzskatu kad man te būtu CS par to kad es neapstājos. So jā, nu no viņa puses rp neredzēju, jo viņš man skrēja pakaļ. Un tas kad ar nošaušanu uzreiz iemet jail tas gan ir stulbi. Tad varēja mani taze un pec tam uzmest cuff vai kā tur tās komandas bij isti neatveros, nevis bez rp komandām šaut un temēt pa mani. Tas jau nu galīgi ir low, un tie jūsu radari ir vispār tāds bulshit

Kāds tagad,sakars kad radari ir bulshit tu,kā traks iznesies ārā no Pofo mājas tajā brīdi radars uzķēra tavu ātrumu mēs tev teicām nobrauc malā tu vēsā prāta vienkārši brauc uz N-Time pusi kad izkāpi no auto ignorēji mūs tajā paša brīdi pašam vajadzēja erpot bet tu iegāji māja un tad tu sāki runāt pilnīgu sviestu..

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

tur jau ta lieta ka nv ss par to ka ieroci panemu rokas jo jau no masinas izkapu ar ieroci rokas

Bet nu tad kādēļ man čatā nekur neparādījās kad Tu erpo, un par šito jau CS tev kā minimums ir, kur redzēts kad brauc sēžot pie tūres ar ieroci rokās? :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds tagad,sakars kad radari ir bulshit tu,kā traks iznesies ārā no Pofo mājas tajā brīdi radars uzķēra tavu ātrumu mēs tev teicām nobrauc malā tu vēsā prāta vienkārši brauc uz N-Time pusi kad izkāpi no auto ignorēji mūs tajā paša brīdi pašam vajadzēja erpot bet tu iegāji māja un tad tu sāki runāt pilnīgu sviestu..

Ko Tu te vēl raudi?  Sūdzība ir par Tevi??

Nu jo bēgu no jums, līdz ko sākat pa /m teikt lai apstājas ceļa malā ir jaapstājas?? :D :D Kur tas ir dzirdēts??

Un kā es tev būtu paspējis paerpot ja jūs man skrējāt pakaļ?

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu te vēl raudi? Sūdzība ir par Tevi??

Nu jo bēgu no jums, līdz ko sākat pa /m teikt lai apstājas ceļa malā ir jaapstājas?? :D :D Kur tas ir dzirdēts??

Un kā es tev būtu paspējis paerpot ja jūs man skrējāt pakaļ?

Kurā vietā pa /m Rob tev nepareizi pateica? http://bildites.lv/a/zdguqekb#swsd9taf

 

Un neveins tev pakaļ neskrēja, Rob tev sāka skriet pakaļ kad iegāji iekša N-Time un vēl tev ,mes teicā lai pacel rokas bet tu ignorēji mūs tāpēc tev uzmeta Rob zvaigznes..

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā pa /m Rob tev nepareizi pateica? http://bildites.lv/a/zdguqekb#swsd9taf

 

Un neveins tev pakaļ neskrēja, Rob tev sāka skriet pakaļ kad iegāji iekša N-Time un vēl tev ,mes teicā lai pacel rokas bet tu ignorēji mūs tāpēc tev uzmeta Rob zvaigznes..

Nu to ko ivns man teica pa /m to es drikstu ignoret, vai tad dzive nav tadu gadijumu ko mazais?? :D

Un to pacel roaks vins man pateica tikai tad kad biju N-Times iekšā.

Gaidu kādu ss kur ir kads rp no jusu puses, menti skaitās vēl.

Tīrākie nonerperi jūs esat.

Es te vairs netaisos diskutēt ar šiem mazajiem bērneļiem. cietuma sodu atsēdēju.

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu te vēl raudi? Sūdzība ir par Tevi??

Nu jo bēgu no jums, līdz ko sākat pa /m teikt lai apstājas ceļa malā ir jaapstājas?? :D :D Kur tas ir dzirdēts??

Un kā es tev būtu paspējis paerpot ja jūs man skrējāt pakaļ?

Da jebal tavu lasīto es vienkārši RĒKT gribu ble, jo ko tu darītu ka tev reālajā dzīvē palūgtu apstāties menti? Tu domā ignorētu? Nepis, jo tev būtu bikses pilnas un pēctam tevi mutere sistu kā mazo. Tur tev pašam CS, jo reāli tu viņus ignorēji un viņiem nekas cits neatlika kā tevi nošaut, jo paļubasu tu būtu uztaisijis LogOff un dzīvotu ar savu varenību ka aizbēgi no mentiem. Tur viņi vairāk pareizi izdarija ka nenoerpoja, jo pats tu slinks izskatijas biji lai apstatos un samaksātu tos sūda 10k. Ebbaaalll. Dodies mācīties RP bērns!

 

Plz, nevar, jo nu te menti visu pareiz izdarija, vienigais ka nenoerpoja. Es skatoties uz šito nevarēju sēdēt bez vārda.

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...