• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Windston Zambrotta, Nick Winchester, Amaru Shady, Jim Masarotto.


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī):


Thomas Bexter


 


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :


​Windston Zambrotta, Nick Winchester, Amaru Shady un Jim Masarotto


 


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


​Tātad kā jau redzēsiet videoklipā es vēlējos uzstaisīt konkursu ko arī izdariji, protams tas tika mēģināts vairākas reizes,


bet vairāki cilvēki atnāca un taisija DM u.c visi pārējie mēģinajumi tika mēģināti Skeitparkā.


​Tāpēc iedomājos varbūt būs tik gudri un Stacijā nepārkāps šos noteikumus, bet kā jau redzat viņiem viss bija vienalga


​viss vairāk noteikumus pārkāpa Windston Zambrotta, bet pārējie arī pārkāpā vairākus terminus.


​Tika veikti neskaitāmi pārkāpumi tāpēc lūgums Administrācijai rūpīgi izskatīt šo sūdzību, Jim Masaratto varbūt rakstīsi ko es izdariju?


​Tad atbilde būs vienkārši CS.


​Windston biju labākās domās par tevīm bet šovakar pārkāpi visus augstumus, un protams šis viss notika kad serverī


​nebija neviena Administrācijas locekļa.


 


4. Kā vainas dēļ tas notika :


​Viņu pašu.


 


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://youtu.be/K15HE1o8oXU

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

bez  Wp  esu  vidaka 

Pagaidi kads man tur   vispar  sakars ja es  tikai  sezu  masina ?:D ko tad es tadu esu parkapis?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

bez  Wp  esu  vidaka 

Pagaidi kads man tur   vispar  sakars ja es  tikai  sezu  masina ? :D ko tad es tadu esu parkapis?

 

​DB Līdzdalība...

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

​DB Līdzdalība...

Kada tev  Db Lidzdaliba ko tu tur murgo tagad   vidaka tak redzams kad  vnk  sezu masina :DDDD tev gan fantazija ;DD

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wtf čali? kāds tur sakars ir Amaru_Shady? pff pa to wp,bet butu labak,ja neliktu,bet nu,viņš sēž tikai blakus,tad sanāk,ka es varu iegāzt jebkuru spēlētāju,kas sēž man blakus? prosta pašaudos,viņš neko nezinādams sēž blakus un par neko parauj banu,labs ne? baigi eRPiski sanāk tas viss,bus jāpaprovē,kkads bezsakars.

 ​Šo lai izskata Administrācija.

 

 

 

kads man sakars? es ar pussy magnetu vizinajos apkart :D no wp esmu vidaka

 

​Kurš no visiem esi tu? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es braucu pakaļ cilvēkam pakaļdzīšanas laikā un tu tur pagadijies, pats vainīgs ;)

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Es braucu pakaļ cilvēkam pakaļdzīšanas laikā un tu tur pagadijies, pats vainīgs ;)

 

​Pats vainīgs? Pakaļdzīšanās? Smejies tagad? :D

​Pats vēl šodien IG teici ai gribējās patroļoties žēl ka neuzstaisiju SS, bet specijāli izstriekties mums

​abiem cauri saucās pakaļdzīšanās, pēc tam vēl nošāvi mani.

Windston labāk atdzīsti savu vainu tā tevi vairāk cienīs!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hehe es esmu VID Mani Windston visslaik sauj nost ! Un kad man bija RP Vins piebrauc un nosauj....Un kad braucu ar cali kkads vel ar Windston bija un vel saka db sasava un aizbrauc prom :D 

Buss kkad janofilme  :P

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

TAK BĻ* WINDSTONS NEKO NEDARĪJA, DIRŠANA, DIRŠANA, DIRŠANA, SAFABRICĒTS VIDEO, WINDSTONS NEVĀRA HUIŅAS.

 

​-Jākob man arī līdz tai dienai Windston likās sakarīgs pacans, vienmēr visu ievēroja un nedariju hujņa*.

​Sākumā domāju kad cits ments bet niku vidakā var redzēt. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

**Ļoti atvainojos par postu, bet ja man chatā nepievērš uzmanību domāju šeit ir jāpieposto.**

​Lēnām šodien pārskatiju sūdzības un ieraudziju kad šī sūdzība vairākas dienas jau stāv neizskatīta, un

​par to neliekas ne ziņas.

​Vai kāds Administrators var lūdzu tomēr arī šā cilvēka sūdzību izskatīt?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ricky_Rose tiek sodīts ar 3 dienu banu par CarDM,DM,MassCS.

Jim_Masarotto saņem 50 minūšu cietumsodu par CS.


RL, tajā vid ir grūti redzēt vel kaut ko, jo tu vienmēr pagriezies kad kāds šauj, es pat neredzu, kurš taisa DB.

To daļu atstāšu Laumai, varbūt saredz.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...