• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Owenu un Johnny'u


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Zigys_Howard
2. Administrātora niks spēlē : Johnny_Blumenthal un Owen_Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.samp.lv/index.php?/topic/109746-bans-johnny-blumenthal/&do=findComment&comment=863907   +palasiet komentārus šim topikam.
4. Apraksts par situāciju : Uzlika banu man par HAX (tieši par "minigun" ) Izveidoju bana apelāciju, gai du video, jo vispār neko nebiju darijis, vienkārši braucu un tad Johnny ieliek skrīnu kur čatā ir redzams ka es lietoju minigun (1. To var ļoti viegli nofeikot. 2.Antičīts var pēkšni sākt bugoties un kkas var noiet greizi.)  Kurā vietā noteikumu sadaļā ir rakstīts ka 365 banam drīkst būt ss pieradijums kurā ir redzams tikai antičīta "spams" . http://prntscr.com/hl93zb  - VIDEO

 

IZSKATA KOVO VAI POFO LŪDZU ,NEVIS KĀDS NO MŪSU GUDRAJIEM GALVENAJIEM ADMINISTRATORIEM.

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš minēju, mēs ar Ričardu apspriedām šo situāciju, šis anticheat spamo tikai tad, kad tiešām izmanto minigun. Pats jau vainīgs, ka savus hakus izmanto, tad centies izķepuroties.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš minēju, mēs ar Ričardu apspriedām šo situāciju, šis anticheat spamo tikai tad, kad tiešām izmanto minigun. Pats jau vainīgs, ka savus hakus izmanto, tad centies izķepuroties.

 muti aizver ,ar Ričardu jūs abi varat dupsīsus viens ootram pabučot. Vienmēr kas var noiet greizi sistēmā.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 muti aizver ,ar Ričardu jūs abi varat dupsīsus viens ootram pabučot. Vienmēr kas var noiet greizi sistēmā.

Nevis var, bet viņi to dara.

Edited by Keitija
+1wp // Lieks posts // Keitija
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te pat nekā daudz nau jāsaka, zaige kā berns čīkst kaut vai zin lieliski ka hakoja, esi vismaz kā Edzha kas nolaida ar minihun dabūja ban un nečīkstēja kā tu.


Visi zinam ka vienīgais kas feiko kaut cik tas esi tu, jo tev pietrūkst uzmanības, kā es skatos, bet nu lai tas paliek. 


Teikšu jau nezin kuram cilvēkam un kuro reizi, pats kova un visi admini ir teikuši ka šis anticheat nereizi nav samelojis tikai, ir bijušas reizes ar armiju, bet es speciāli zinot tevi paņemu ss, tā ka var redzēt ka neesi armijā.


 


Tēlo galvenais tik varenu, bet kā dabū ban, tā apraujas, tak smieklīgs tu esi, vot būtu normāli pateicis, nu ja es nohakoju utt. :D


 


Es vairāk neko neteikšu, gaidam pofo vai kamāru :)


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Te pat nekā daudz nau jāsaka, zaige kā berns čīkst kaut vai zin lieliski ka hakoja, esi vismaz kā Edzha kas nolaida ar minihun dabūja ban un nečīkstēja kā tu.

Visi zinam ka vienīgais kas feiko kaut cik tas esi tu, jo tev pietrūkst uzmanības, kā es skatos, bet nu lai tas paliek.

Teikšu jau nezin kuram cilvēkam un kuro reizi, pats kova un visi admini ir teikuši ka šis anticheat nereizi nav samelojis tikai, ir bijušas reizes ar armiju, bet es speciāli zinot tevi paņemu ss, tā ka var redzēt ka neesi armijā.

Tēlo galvenais tik varenu, bet kā dabū ban, tā apraujas, tak smieklīgs tu esi, vot būtu normāli pateicis, nu ja es nohakoju utt. :D

Es vairāk neko neteikšu, gaidam pofo vai kamāru :)

Izēd bļe, ja Tu zinātu iemeslu käpēc es lieku sūdzību tad neko nedirstu hujoba.

neviena admina i swag līmenis šeit nav kā man ar zaigi, soo stfu

Swag tīm Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Vot čalīt,šoreiz gan tev mute pašam bùs jāaizver un jāsēž vien biksēs,centies ielīst Owenam,nesanāca,tagad jālēkā virsū? Tā neiet krastā,paši vien vainīgi esat. KĀ TEV ŠIS?

 

wow wow wow sencis ierunājās :DD Muti piever nevienam nekur neesmu līdis :D Jālēkā virsū ? es vienmēr ar adminiem esmu dirsies <3 un Tu bļe ar ssavu mutīti man un parejiem kas samp.lv hako vari izēst dirsiņu ,aaa un jā vari vel saviem draudziņiem pasūkāt .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

parādi gan jaukumiņ <3 un izēd man dupsīt arī tapat kā izēdisi tam savam aizstāvim <3

Ahahahhaa,tev tak tur nav ko ēst ,un kur nu vēl runā par savu dupsīti,ja tev tada pat nav :) atradies te varonis "Hakerītis" ,ko tad tu hako? Novāc ar aimu vienu čali un "pro" šāvējs? Ahujeķ,droši vien sahako naudu un tad maini pret unbaniem,lai vien varetu palidot,pectam lien ānī visiem,galīgi nepiš ,kas tu esi Howards vai hujOwards. (P.s. attiecās tikai uz tevi,pārējie Howardo nav tādi dalbajobi,ka tu) Buča mazais dupsīt. :*

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ahahahhaa,tev tak tur nav ko ēst ,un kur nu vēl runā par savu dupsīti,ja tev tada pat nav :) atradies te varonis "Hakerītis" ,ko tad tu hako? Novāc ar aimu vienu čali un "pro" šāvējs? Ahujeķ,droši vien sahako naudu un tad maini pret unbaniem,lai vien varetu palidot,pectam lien ānī visiem,galīgi nepiš ,kas tu esi Howards vai hujOwards. (P.s. attiecās tikai uz tevi,pārējie Howardo nav tādi dalbajobi,ka tu) Buča mazais dupsīt. :*

Tu bļe varoni,  runā par savu dupsīti,ja tev tada pat nav - ko?:D

Aizej izlasi kādu grāmatu autist. Ja zinātu kas es esmu tad arī zinātu kā es hakoju.

See ya dauni.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sencis,tu vispār zini senča nozīmi? Pajol blaa, mute nevis man jāver,bet tev, es tā gan neteiktu,ka tu vienmēr dirsies viņiem virsū,tu drīzāk centies ielīst kkur,lai būtu slavenāks,man galīgi nepi*,kas tu esi un,kas nē,ahahaha,smiekli nāk par tādu dobli ,ka tevi,kkur jāiet pasūkāt? ej un *** kam gribi bļe,atradies komandieris,kā jau Rays teica,tu lkm vienīgais no Howardiem esi tāds ujobaks,pārejie tādi sakarīgāki,tu vnk lkm atpalicis,bet nu,ko darīt,pisies prom no komuna retard.

 

Jā vecīt Tev taisnība ,es lienu visiem dirsa kuriem tik var !

Tikai tagad kka izskatas, ka kāds šeit Oweniņam lien dibentiņa, nu ja, lab es vienkārši paklusēšu, nav jēga tādam autistam kā Tev kko teikt, tapat neko sakarīgu neatbildēsi, tikai kko uzdirsīsi lai aizstavētu owenu jo vajag tak ānusiņa pasēdet.

Link to comment
Share on other sites

Gudri dirst nav malku cirst. Ej labāk skolu pabeidz un nepird krēslā hakojot. Tas nu nav tiešām gudri. Tāpat visi zin, ka Tu esi baigais hakors, kas tāpat neprot baigi to pielietot.

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...