• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Administrātoru] Jim Quatros/ThomieLV.


-NoOne

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem


1. Tavs niks spēlē : 

​Thomas Bexter


2. Administrātora niks spēlē :

Jim Quatros, nezinu vai uzvārdu pareizi uzrakstiju.


3. Pierādījumi par pārkāpumu :

BAN - http://bildites.lv/a/25aabajk#6gmh84xc

​Skype - http://bildites.lv/a/kxbkbj9k#vxru9d25

 

4. Apraksts par situāciju : 

​Tātad, kādas divas stundas nebiju piegājis pie datora protams man tam nav pierādijumi.

​Atnākot no veikala ieslēdzu datoru sākumā iegāju Forumā, tad viss bija safe ieslēdzot Skype biju saņēmis

​vairākas īsziņas no supfdk kad es viņam esot pārskaitijis 500k un par to man pateicās.

​Bet pašam pat kopā nebija 500k un sākumā biju nesaprašanā domāju izlikties ķipa esmu maksajis, un pateikt nav par ko lūdzu!

​Bet labāk pateicu taisnību kad nekādu naudu nēsmu sūtijis jo pats esmu mīnusos tas viss ir redzams SS.

​Tālāk sekoja tas kad gāju iekšā serverī, ieejot es nomiru nezinu kāpēc un kad rakstiju /acceptdeath teleportējos

​uz slimnīcas gūltu, domāju nedaudz pagulēt kamēr full hp.

Tamēr aizskrēju līdz WC atnākot ieraugu Tu esi banots AA//Jim, sākumā domaju kad Owens sajaucis ID

​tad pamēģināju vēlreiz ieiet bet tāpat biju banots.

​Tāpēc vēlos uzzināt vai kāds ir uzlauzis manu ACC, vai arī ar tādu pašu Nick staigā.

Un Jim lūdzu pierādijumus... jo AA nekad nebūtu uzdrošinājies.

 

​P.S. 18+ by sylendc :D un SS par Skype skataties no 1.png.

 


 

Link to comment
Share on other sites

​Jim, es nezinu kā lai tagad pierādu savu nevainību bet es zvēru es nekādu AA nesmu taisijis.

​Nevarat pārbudīt kaut kādā veidā manus bankas izrakstus?

​Zinu tikai vienu kad kāds uzlauž ACC, bet ir viens jautājums vai Foruma Moderātori redz

​citu Foruma paroles?

Link to comment
Share on other sites

​Jim, es nezinu kā lai tagad pierādu savu nevainību bet es zvēru es nekādu AA nesmu taisijis.

​Nevarat pārbudīt kaut kādā veidā manus bankas izrakstus?

​Zinu tikai vienu kad kāds uzlauž ACC, bet ir viens jautājums vai Foruma Moderātori redz

​citu Foruma paroles?

Nu šo lai skatās augstākstāvošie, ''Quattros''.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...