• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Richard Blumenthal


-EddieM

Recommended Posts

Ritsherds Zilmetāls feiko banu apelācijas, paļubasu.


Kekss vari man uzspiest "Warning points" un iedod warnu, bet labāk ej naxuj uzreiz. Palties. :)


#ATLAISTKRĒPNIEKUZ

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pacelu temu

 

Kur tik ilgi neviens neatbild ?

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

ADMINIEM KAUNS PA SAVU RĪCĪBU TAK JĀRADA KOVAM PRIEKSTATS LABS LAI NENONEM STAFF PAREIZI RICHARD?

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

VO BĻE, kad es ne pa čom dabuju banu, man uz vid bij jāgaida 3 dienas... tagad skaidrs, kā tapa video, kurā es "čītoju"

Edited by Keitija
+1wp | Lieks posts | Keitija
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tas ir pieradijums ? Tu muļķis esi?tikpat labi to ss var samakslot.Fake ,mazais Ernestins vienkarsi grib sev ķepa noraut , mamma nedod naudu priekš brazzer profila.

Edited by Keitija
Brīdināts | Keitija
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • 2 weeks later...

labdien, novēroju, ka samplv administrācijai ir pilnīgi vienalga par mūsu balto un pūkaino administraotoru richerdu zilmetālu un neviens pat netaisas izskatīt.

Pagaidīsim tad , paceļu sūdzību

btw, tiem kas te gudri dirš, tad ja sūdzība būtu nofeikota, ierastos zilmetāls un ierakstītu to, bet visi izliekas, ka neredz

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pis dirsā to adminus, mazie nabagi, ko viņi vispār jēdz? Nevar atbildēt uz šito topiku jau 1 menesi, bļe nu kur prāts jums . 

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ričardam vispār ACC OFF vajadzētu!

 

ACC tik WH un /btrack ir vajadzīgs - nevis kautkādi /dgun un multihaki!

 

izskatās,ka šis netiks izskatīts vai tiks noslēpts?? un ko darīs kad vēl kādi 5 uztaisīs tādas sūdzības??

 

Blumentālu ēra ACC ir beiusies - nost ar viņiem!

 

P.s. tas nav normāli, ka sūdzība stāv vaļā jau no 2k17!

Edited by kristaps`
+1wp
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jā,pilnība piekritu nost ar ar visu to Richardu sāk jau pieriebties,rekur jauni administrātori ir pieņemti,lai tas Blumentāls iet pensijā,šeit tādu adminu nevajag! 

Link to comment
Share on other sites

Anarhija te notiek. Daudz speletqju proteste ret blumentqlu, bet acc or pilnigi pox. Kovo, pofo, del shadiem acc ari tauta pazud #NostArBlumentalu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...