• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Owen Vendetta


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rembo_Carizzo
2. Administrātora niks spēlē : Owen Vendetta
3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/a/8k3ax2hg#33myvkar
4. Apraksts par situāciju : Tātad, es laikam vispār nerubiju neko. Owen, kādēļ šis? Kopš kura laika par DM var izdomāt attaisnojumus...

Protmas, varam izdomāt, un uzrakstīt, ka es esmu pirms tam kko izdarijis, pirms laika. Es tevi DMošu un tu ieliksi ss, es pateikšu, ka izdariiji man kko pirms 5 min, un tas būs reāls attaisnojums? (bez pierādijumiesm) Un kādēļ kad esmu ig uzrakstot-/reportā ka mani DMo... uzreiz personu iemet jail?

Vai no sūdzībām vēl ir jēga? Un rp rakstot, es arī jebkuram varu uzrakstīt /do atpazina pēc... un vnk noDMot? 

Kas ar tevi Owen? Es saprotu, ka esmu tev kko izdarijis, vai neesmu ielīdis kkur kur tev patīk, bet tapēc nevajag šitā nonRPerus vnk palaist. Tieši dēļ tāda

administratora kā tu, daudzi kuri agrāk šeit spēlē vairs nespēlē. P.S Owen, netaisos būt kā lielākā daļa cilvēki, kuri grib samp.lv kā izsisties, un tādēļ administrotoriem pielien. Jo es gribu, ka cilvēki atgriežas, kaut arī ir tādi kā tu!

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parasti jail administratori met, tiklīdz visu situāciju redzējuši, ar 1ss nepietiek, moš tu pats viņus nošāvi un pēc 5min paņem ss.

Link to comment
Share on other sites

Protama, tu vari tā teikt. Bet es zinu , ka ir bijis, ka iemet tiklīdz /report. Un sāk specot, uzreiz par dm. Vēl nesen bija tā, ka man nozaga mašīnu tālbraucējos, pēc tam viņš aizbrauca un paņēma kravu. Es gaidiju kamēr brauks atpakaļ pa to ceļu. Iespējams tikkai tajā brīdī admins uzgāja uz mana id un sāka specot, un protams, kad sāku šaut iemeta par dm. Bet kad teicu, kā bija, man prasija pierādijumus un lai lieku formā. Kapēc tagat tos nevajag?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parasti jail administratori met, tiklīdz visu situāciju redzējuši, ar 1ss nepietiek, moš tu pats viņus nošāvi un pēc 5min paņem ss.

Beidz dirst bļe, kopš kura laika admini skatās visu situāciju, tur jau tas prikols, ka ieraugat admin chatā, o nošāva, jāpis ķurmi, jebal, cik var dirst. Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protama, tu vari tā teikt. Bet es zinu , ka ir bijis, ka iemet tiklīdz /report. Un sāk specot, uzreiz par dm. Vēl nesen bija tā, ka man nozaga mašīnu tālbraucējos, pēc tam viņš aizbrauca un paņēma kravu. Es gaidiju kamēr brauks atpakaļ pa to ceļu. Iespējams tikkai tajā brīdī admins uzgāja uz mana id un sāka specot, un protams, kad sāku šaut iemeta par dm. Bet kad teicu, kā bija, man prasija pierādijumus un lai lieku formā. Kapēc tagat tos nevajag?

tas administrators, kas prasīja, noteikti bija domājis pietiekamus pierādījumus, nevis tādus, kur situāciju nevar redzēt
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...