• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Bļa, zajebal.


Martyn_

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Martyn_McMillion

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Bļa, es vakar kā cilvēks raujos darbā par tālbraucēju nopērku Elegy no salona, māju pa 180k un tgd man viss pa pipelēm, bļa atgriežiet naudu ! + ESMU MENTS, BET BIJU TĀLBRAUCĒJS

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? BUGS BĻA

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: bļe, es zināju, ka pērkot mahu jāscreeno ? Alex_McGomery ir liecinieks, un Bill Jobs redzēja manu elegy un māju abi redzēja. Bļa, atgriežiet 1.780.000 $

Link to comment
Share on other sites

Tev ir tā nauda un viss cits,kas tev bija pirms 2-3 dienām.nekas netiek atgriests ;)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tev ir tā nauda un viss cits,kas tev bija pirms 2-3 dienām.nekas netiek atgriests ;)

Bļe, es kā suns vakar ar Billu strādāju tālbraucējos, lai sakrātu Elegyam :( LŪDZU !
Link to comment
Share on other sites

Tev ir tā nauda un viss cits,kas tev bija pirms 2-3 dienām.nekas netiek atgriests ;)

Es krāju kā suns, man neadtos auto naudu, bet piemēram tādam kā Billam viss paliek, jo bija ātrāk, kā es varērju zināt, ka tas nostiks ? Paskaidrojiet.
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu atgriežat kaut 1.600.000 priekš elegy, mājai sakrāšu. Lūdzu. Alex man bija klāt kad nopirku, braucām iemēģināt, lūdzu atdodiet :(

Link to comment
Share on other sites

Tev ir tā nauda un viss cits,kas tev bija pirms 2-3 dienām.nekas netiek atgriests ;)

Es vakardien tikai nopirku ar Alexu kopā jauno Elegy un māju, Vakar beidzot biju pa 4 dienām sakrājis naudu, lūdzu, lūdzu.
Link to comment
Share on other sites

Tak atslābsti un pastrādā vēl man tas pats...

 

Tu vispar piever savu jobli kropli ok ??

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak atslābsti un pastrādā vēl man tas pats...

Es neesmu vergs, es centīšos atgūt, tapēc klusē, nevēlos, lai mans darbs ie čupā un nekas netiek atdots :(
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nekas netīks atgriests ,viss ir ta kā 2-3 dienas atpakaļ!

Domājat kad mums nekas nav pazudis,tad jūs maldaties!

Link to comment
Share on other sites

Nu tak nedos nevienam neko necikstat man ar tgt ir 500k vakar biju sapelnijis 1,3m nu pazuda pazuda nav jau pasaules gals

IR GAN ! :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...