• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Emmuel_Gainz


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Zanetti


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Emmuel Gainz


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : ķēru tālbraucēju, pēkšņi kaut kas riepu pāršava, skatos - CF vēl pirms zonas taisa Db. 


4. Kā vainas dēļ tas notika :  nez


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


Link to comment
Share on other sites

Tātad , ja es esmu vainīgais ...

 

Moš neesmu . Tur nav rādīts , ka es pa tevi šāvu . Tas , ka es tēmēju uz tavu auto , nav nekas . Vot tas cilvēks , kas busā bija , tas gan šāva pa tavu auto ...

 

Tāpēc nevajag nepatiesi vainot , jo es vēl vakardien atceros , ka es pa tevi nešāvu  ,es skatījos uz tevi  + Moš iešāvu pa Riepu , jo man pelīte mēdz izslēgties , un pati spaidīties , kad nevajag ...

 

DB es sāku taisīt tieši tad , kad tu filmēji . Es sagatavojos priekš Mafijas Biznesa iekarošanu , tāpēc nezinu , ko tu centies panākt ar šo .

 

P.s Nepadomāji par Detroit ? Jo cik zinu , tad parasti pirms mazās Fabrikas iekarošanas , Detroit stāv kalnā , un šauj pa Mafijas mašīnām  ,lai netiek uz Fabriku , tajā pašā laikā sašaujot Policijas auto , Kravas auto , un citus auto kas tur brauc ..

Edited by Keni'js
Link to comment
Share on other sites

Tātad , ja es esmu vainīgais ...

 

Moš neesmu . Tur nav rādīts , ka es pa tevi šāvu . Tas , ka es tēmēju uz tavu auto , nav nekas . Vot tas cilvēks , kas busā bija , tas gan šāva pa tavu auto ...

 

Tāpēc nevajag nepatiesi vainot , jo es vēl vakardien atceros , ka es pa tevi nešāvu  ,es skatījos uz tevi  + Moš iešāvu pa Riepu , jo man pelīte mēdz izslēgties , un pati spaidīties , kad nevajag ...

 

DB es sāku taisīt tieši tad , kad tu filmēji . Es sagatavojos priekš Mafijas Biznesa iekarošanu , tāpēc nezinu , ko tu centies panākt ar šo .

 

P.s Nepadomāji par Detroit ? Jo cik zinu , tad parasti pirms mazās Fabrikas iekarošanas , Detroit stāv kalnā , un šauj pa Mafijas mašīnām  ,lai netiek uz Fabriku , tajā pašā laikā sašaujot Policijas auto , Kravas auto , un citus auto kas tur brauc ..

 

1)Čalis busiņā vēl mierīgi brauca, kad pa mani tika šauts, kā arī redzams kā Tu man seko ar tēmekli, kurš gan cits tur šāva? Tu vienīgais biji izlīdis pa logu, Tev vienīgajam bija iespēja pašaut. 

2) Šoreiz neiet runa par DM, jo kā redzams video, pierādijumu tur par viņu šaušanu nav. 

 

Beidz vārīt sūdus un pēc tam debīlas atmazkas domāt. 

Link to comment
Share on other sites

1)Čalis busiņā vēl mierīgi brauca, kad pa mani tika šauts, kā arī redzams kā Tu man seko ar tēmekli, kurš gan cits tur šāva? Tu vienīgais biji izlīdis pa logu, Tev vienīgajam bija iespēja pašaut. 

2) Šoreiz neiet runa par DM, jo kā redzams video, pierādijumu tur par viņu šaušanu nav. 

 

Beidz vārīt sūdus un pēc tam debīlas atmazkas domāt. 

Tur jau tas prikols , ka es atmozgas jeb tā sauktās atrunas nemeklēju ..

 

Es biju sarunā , kad braucām tajā momentā uz MaffBizz .

Čalis no busa bija izlīdis arī pa logu . 

Es atzīstu , pāršāvu tev riepu - Dēļ pelītes .

 

Bet kā man teica pēc tam , ka čalis no busa , kurš bija izlīdis pa logu , šāva pa tevi , bet tu vaino mani .

Es tēmēju pa tevi , jo skatījos uz tevi . Nevis domāju šaut , es neesmu tāds , kurš iejūtas krutais , kad ir Mafijā , un šauj legālās organizācijas pārstāvjus , vai kādus citus civiliedzīvotājus .

Link to comment
Share on other sites

Paskaties vien to video kārtīgi, skaidri redzams ka busikā sēž tikai vadītājs, kurš galīgi pa logu nevarēja izliekties un pa mani šaut + džipam vienīgais pa logu esi izliecies Tu.  Pārskatīju vēlreiz slow mo, otrs arī tur bija izliecies, tas arī šāva, bet tas nemaina būtību, viens no jums db tāpat taisīja.  

Link to comment
Share on other sites

Paskaties vien to video kārtīgi, skaidri redzams ka busikā sēž tikai vadītājs, kurš galīgi pa logu nevarēja izliekties un pa mani šaut + džipam vienīgais pa logu esi izliecies Tu.  Pārskatīju vēlreiz slow mo, otrs arī tur bija izliecies, tas arī šāva, bet tas nemaina būtību, viens no jums db tāpat taisīja.  

Busā bija 2 cilvēki .

Mēs sagatavojāmies priekš Mafijas Biznesa,  es biju noerpojis  ka izliecos ārā pa logu , un pielādēju Deaglu .

Es izšāvu vienu lodi , un trāpīju tev riepā + es pēc tam nešāvu pa tevi , es tikai skatījos , ko tu darīsi , vai tu sāksi mūs dzīt , vai tu ātri izkāpsi , un taisīsi pašaizsardzību .

 

Labi , pietiks te čatot , lai Administratīvās personas izsaka visu pārējo .

Link to comment
Share on other sites

nice cs par atruma parkapumu 4 zvaigznes. (uz augsu vairak)
tu esi velviens maukurs ,kas uzliek uz bindera rshot un spamo ,kad sagribas un tad kad tavi draudzini atbrauc tad jau nosauj.

Edited by Keitija
Lieks posts | tika uzlikts r/o | Keitija
Link to comment
Share on other sites

nice cs par atruma parkapumu 4 zvaigznes. (uz augsu vairak)

tu esi velviens maukurs ,kas uzliek uz bindera rshot un spamo ,kad sagribas un tad kad tavi draudzini atbrauc tad jau nosauj.

 

Paskaties intervālu starp tām zvaigznēm, gudrīt. Viņš jau labu laiku no manis bēga, tāpēc arī zvaigznes. 

Link to comment
Share on other sites

Emmuel Gainz tiek sodīts ar 7 dienām par DB.


Redzams, ka tieši kad pabrauc garām tu iešauj.


 


Kopsumā, tās ir 17 dienas.


Stāvoš DB + DB.


((Otra sūdzība))


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...