• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Tylor_Layne


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Forrest


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tylor_Layne


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :LogOFF, carDM tur nekāds nebija. Mēs viņu nogrūdām malā ar pitošanu. Tajā laikā mums ieroču nebija. Es vel bobam ieročus prasiju, lai atved. Česters bija jauniņais tajā dienā pieņemtais. Ieroču viņam nebija.


4. Kā vainas dēļ tas notika :viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad,mani apturēja policija un lika pacelt rokas,blakus stāvēja Bobs,tādēļ es uzrakstīju komandu /handsup pēc kā tiku izkikots par #0015,vaitad patiešām uzskati,ka es iešu ārā no spēles tad,kad admins ir tieši blakus?

Link to comment
Share on other sites

TL-, on 22 Dec 2017 - 5:30 PM, said:

 

Tātad,mani apturēja policija un lika pacelt rokas,blakus stāvēja Bobs,tādēļ es uzrakstīju komandu /handsup pēc kā tiku izkikots par #0015,vaitad patiešām uzskati,ka es iešu ārā no spēles tad,kad admins ir tieši blakus?

Nē es domāju, ka tu vnk uzskatiji, ka neesi vainīgs, tapēc logOFF.

2. tu biji mahā. Kāda iemesla pēc tu iekš auto cēli rokas augšā? vismaz varēji izkāpt. Man liekas vnk logOFF. Ne rokas cēli

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nē es domāju, ka tu vnk uzskatiji, ka neesi vainīgs, tapēc logOFF.

2. tu biji mahā. Kāda iemesla pēc tu iekš auto cēli rokas augšā? vismaz varēji izkāpt. Man liekas vnk logOFF. Ne rokas cēli

Es neatrados mašīnā 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es neatrados mašīnā 

Kā neesi. Tu esi tylor ja? Tad paskaties video beigās. Tu pasaki, ''Es na*h*uj nebēgu'' Un logOFF. Nebiju mahā. Nemaz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...