• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba]


Recommended Posts

Sūdzību topiku postošana

Sūdzības par spēlētājiem.

logs.png

 

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!

 

Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.[ niks Alex Sewer vins hako un sauj pa prizminiekiem ar savu hax pistoli

Piemēram: [sūdzība] Alex Sewer

 

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Joe_Knaifa

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Alex Sewer

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :es braucu ar prizmas furi un mani sak saut hakeri un vins ar roleri brauca kaut kur uz 300km/h un vins man sava pa piekabi ar pistoli 

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)es nevaru video paradit jo vins mani nosava nepaspeju bet vinu redzeja daudzi cilveki ka vins hako

 

*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...

 

*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam,plikst11; 23; 24 savādāk nevarēsim zināt, kad tas bija noticis!

 

Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems + 1 brīdinājuma punktu.

Sūdzību topiku postošana

Sūdzības par spēlētājiem.

logs.png

 

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!

 

Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.

Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos

 

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...

 

*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēsim zināt, kad tas bija noticis!

 

Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems + 1 brīdinājuma punktu.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...