• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Matthew_Winfield


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex Zanetti


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Matthew Winfield


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hax


4. Kā vainas dēļ tas notika : hz


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


Link to comment
Share on other sites

tur nav HAX ,jo tas ir BUGS. serveri tas strada un man skiet tas ir nefixojams jo darbojas tikai uz rolleriem uz masinam nedarbojas , tatad bugs ir šāds SPAIDI TO MALEJO BULTINU UZ AUGSU KLAVIATURA UN BRAUKSI ATRAK ,TAJA VIDEO IR REDZAMS KĀ ES UZBRAUCU UZ RAMPAS UN KAD PASPAIDIJU JO CEREJU TIKSU PARI ZOGAM TIKAI MAZLIET PABRAUCU UZ PRIEKŠU UN TA ARI NETIKU PARI ŽOGAM.

 

JA KĀDS NO ADMINIEM NETIC ,UZRAKSTAT UN ES PARĀDĪŠU TO BUGU.

Link to comment
Share on other sites

tur nav hax ,es kad lecu ir tads bugs kad paspaidi to bultinu uz augsu tu bik atrak pabrauc varbut tur bik palecas kad pabrauca ,Ja kads netic paradišu to bugu tikai rolleriem to var izdarit.

 

tas bija lags tev lol.

 

es sen jau hakošanu atmetu

 

Vēl video tika tablo atvērts, diezgan labi varēja redzēt ka abiem mazs pings, nekāds tur lags nebija. Kā arī, mazliet ātri Tu to ātrumu uzņēmi ar rolleri pirms palēciena. 

 

Un ja šis arī tiks attaisnots, man stāv vēlviens video, kur Tu hako, kādas 10min. pirms šī video. 

Link to comment
Share on other sites

davai liec savu murgu. man bija 50 ping lol. 

 

un man lagoja tajā brīdī jo vienmēr kad lecu uz rampas man iekaras uz paris sec.

Link to comment
Share on other sites

Wow , es piemēram būšu zem nepamatota bana , un kā es paraušu otro banu ja šajā tavā sūdzībā nav parādīti haki bet spēles bugs?

Link to comment
Share on other sites

Wow , es piemēram būšu zem nepamatota bana , un kā es paraušu otro banu ja šajā tavā sūdzībā nav parādīti haki bet spēles bugs?

Ai nedirs te tagad, visu vakaru hakoji kāmēr admini nebija on, pats te sev melo. :D

Skaidri redzams haks, lags Tev neliktu aizlidot tālāk, nekā tas ir paredzēts, ja arī tas būtu lags, bet te Tu skaidri redzami palecies uz augšu un aizlidoji daudz tālāk nekā paredzēts.

 

Lab, whatever, man te nekas nav jāpierāda, lai skatās admini. 

Link to comment
Share on other sites

Ai nedirs te tagad, visu vakaru hakoji kāmēr admini nebija on, pats te sev melo. :D

Skaidri redzams haks, lags Tev neliktu aizlidot tālāk, nekā tas ir paredzēts, ja arī tas būtu lags, bet te Tu skaidri redzami palecies uz augšu un aizlidoji daudz tālāk nekā paredzēts.

 

Lab, whatever, man te nekas nav jāpierāda, lai skatās admini.

KĀ JAU ES TEICU BUGS LASĪT IEMĀCIES B U G S SPAIDI BULTINU UZ AUGSU TU BRAUKSI ĀTRĀK UN TAS TIKAI DARBOJAS UZ ROLLERIEM UN TAGAD ES ZINU ARĪ KA TAS GAISĀ ARĪ NEDAUDZ DARBOJAS. Auna piere

 

 

un otrkārt tev pašam tajā brīdī iespējams nokārās vai kā no malas tas izskatās savādāk tas arī ir skaidrs , bet ES BIJU IZMANTOJIS SPĒLES BUGU SAPIDIJU BULTINU UZ AUGSU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...