• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Sergeis_Andreis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tom_Haus


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Sergeis_Andreis


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Chalis mani aptureja ,aizveda uz baazi uzlika MG zvaigzni un NonRP uzvilka rokudzelzus


4. Kā vainas dēļ tas notika :Vinja protams


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://prnt.sc/hrqit0


Link to comment
Share on other sites

tu iebrauci baze un saki shaut un ar rp rokas dzelzus uzliku tu vnk noskrinoju kd nebiju rp uztaisijis. un zvaigzni uzliku tpc kd ienac baze bez atlaujas faktiski parleci ar masinu pari vartiem un saki shaut tp uzliku zvaigzni

Link to comment
Share on other sites

un tu ari kd tevi cuff tu vnk log aut

Nu piemeram ja LOG OFF ,droshi man dod pieradijumus  ka log off un par to ka gaaju baze tevi randomaa shavu bez RP un jaa ,tu te ar vardiem neko nepieradisi ,es neko nebiju dariijis tu mani aptureeji aizvedi uz baazi un randomaa uzliki zvaigzni un rokudzelzus ,neko nezinu ,dzive ir dzive un gjau apdomaasies ko dariji ieksha cietuma ar mani ? Neatceries ne maz ne? Tu randomaa iegaaji area51 jailaa un noshauj mani ,taka pasaki paldies ka par to pieradijumus neiedevu

Link to comment
Share on other sites

noshavu tapec kd neklausiji paveles teicu lai apstajies bet tu man sekoji un es tevi nenokiloju man kolegi sto izdarija es vnk notemeju

Edited by -Džokelz
+1WP | DP | Džokels
Link to comment
Share on other sites

Labi,labi meitenies mieru šitā viens otram diršot virsū neko nepanāksiet, labāk gaidiet administrācījas spiriedumu

Edited by -Džokelz
+1wp | lieks posts | džokels
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...