• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Eobard_Flethcer


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kai Jones


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eobard_Flethcer


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hz stiagaju apkart un ieraudziju so brinumu


4. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://youtu.be/wOy4FjIzAWk


Link to comment
Share on other sites

tajā čatā teica eobard fletcher bet uz moča nevar saprast kas bija

par maz pierādījumu

newarn pls

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

tajā čatā teica eobard fletcher bet uz moča nevar saprast kas bija

par maz pierādījumu

newarn pls

ha bļe ;D nevar sparast. Palēnini vai apstādini video :D tājā momentā. ID var redzēt, pēc tam TAB id arī var redzēt. 

Tev vispār bans derētu par MultiACC

Link to comment
Share on other sites

sis nav multi acc Eobardir mans klasesbiedrs aunapiere bet viennozīmīgi tur sanāk raustīts attels tur ir 10 vai 0 vai 9 nevar saprast jo tur stabs nogāzās grafika dirsā

 

lai nu kā tu surfa mauci un šāvi pa viņu kuru viņš nepaspēja nofilmēt tev bija DM CS QS SURF HAX MEGA JUMP HAX nice tik stulbi ka nesanāca pieradijumus uzņemt viņam.

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

sis nav multi acc Eobardir mans klasesbiedrs  aunapiere

:DDDDDDDDDDDDDD ok, tpt bans :D un kur viņa solītais video?

Aii tak beidz meklēt attaisnojumus. Video visu var labi saskatīt.

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDD ok, tpt bans :D un kur viņa solītais video?

Aii tak beidz meklēt attaisnojumus. Video visu var labi saskatīt.

pārlasi tekstu ediotju *** tērēt postus

Link to comment
Share on other sites

sis nav multi acc Eobardir mans klasesbiedrs aunapiere bet viennozīmīgi tur sanāk raustīts attels tur ir 10 vai 0 vai 9 nevar saprast jo tur stabs nogāzās grafika dirsā

 

 lai nu kā tu surfa mauci un šāvi pa viņu kuru viņš nepaspēja nofilmēt tev bija DM CS QS SURF HAX MEGA JUMP HAX  nice tik stulbi ka nesanāca pieradijumus uzņemt viņam.

Viņš taču man teica, ka filmē. Tu nu gan tā atri atbildi :D Laikam viņš pie tevis ciemos, ne?

MultiACC nav pff.

Es arī varu nosaukt visus hax un pateikt, ka tev tādi bija, un tad patiekt , ka nesanāca paņemt pierādījumus xddddd low

Link to comment
Share on other sites

es krāju stundas amurpiere

 

 un viņš pa discord man saka ko rakstīt krupi

 

viņam nav profils foruma

 

 un viņam tak poh ja admini izgudros kaut ko kaut vai tur redzēt neko nevar tad gar zemi

 

tak unban nopirks viņš pff 5 eiro

 

tev nenoliedzami bija viņi tie haxi lol ko tagad lokies ārā

 

 

 

Tu tiksi pieķerts es apsolu un tu sēdēsi zem bana.

 

muahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Par ko ta man locīties :DDD Viss skaidri redzams video, ka Tev ir haki. Ko ta tu tagad ņemies, ja jau viņs unban pa 5 nopirks, tad jau vienlaga?

Tavi solījumi kaķim zem astes.  Tā kā 12 gadīgs tagad uzveidies. Ā nu jā tev jau arī ir 12.

MultiACC   :D http://prntscr.com/hrzx3z

Link to comment
Share on other sites

Es to domāju kā atbildi tam ka ātri atbildu es forumā kŗaju stundas cista auna piere un tev pašam ir 12 gadi man 15 gaili

Link to comment
Share on other sites

Es to domāju kā atbildi tam ka ātri atbildu es forumā kŗaju stundas cista auna piere un tev pašam ir 12 gadi man 15 gaili

Var redzēt. Rakstīt galīgi nemāki. Ir ir tev 15 ticu :D. 5klasi neesi pabeidzis.

Paldeis pa postiem btw. 

Ā nu jā, tu tak esi no plīgskolas. Tur iet tādi kam 15 gadi 5klasē jau pāris gadus.

Link to comment
Share on other sites

bļe man pie dirsas gramatika pats esi no palīgskolas mācos Druvas vsk 9 klasē kroplen

9. klase? Tad jau esi atpalicis un palicis kādā klasē uz 2gadiem, ne? 1. klasīti nevarēji pabeigt, ja? Ar 2. piegājienu tik sanāca :DD ahah

Link to comment
Share on other sites

15 gados 9 klase viss ir taka vajag nevienu reiz neesmu palicis otru gadu saja cuhņā

 

Mazais suņa krupis.

Link to comment
Share on other sites

Tad veiksmi tev pabeigt 9.klasi ar šādām prasmēm. Man jau nepis, posti tik nāk klāt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...