• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Matthew_Lewis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Stephan_Wilkerson


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Matthew_Lewis


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC insults, mani riktīgi aizvainoja


4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://prnt.sc/hs2ydw


Link to comment
Share on other sites

wrong chats, bija /b jau uzrakstīts.. čalis dauzija manu mašīnu bez jebkāda iemesla + tas vēl īsti neskaitas lamuvārds.. čigāns ir tauta (sīkāk- https://lv.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cig%C4%81ni)

Link to comment
Share on other sites

wrong chats, bija /b jau uzrakstīts.. čalis dauzija manu mašīnu bez jebkāda iemesla + tas vēl īsti neskaitas lamuvārds.. čigāns ir rase

ne pa ķeksi dauziju tavu mašīnu ? Tu 1 sašāvi manu mahu , nepar velti Lauma piebauca, un prasija, kāpēc CarDM..

Čigans ir rase, tā pat kā ni*a, pateiktu sejā viņam , zils paliktu. 

Link to comment
Share on other sites

-Check, on 25 Dec 2017 - 5:25 PM, said:

 

ne pa ķeksi dauziju tavu mašīnu ? Tu 1 sašāvi manu mahu , nepar velti Lauma piebauca, un prasija, kāpēc CarDM..

Čigans ir rase, tā pat kā ni*a, pateiktu sejā viņam , zils paliktu.

Šāvu tapēc, kad 24/7 triecies.. atbraucu ar 80%, aizbraucu ar knapi 40% Un Lauma nevienu momentu manā klātbūtne neprasija neko tādu... + ja būtu teikusi, teiktu tev, ne man.. man pret tevi šaut bija iemesls, tev man mahu dauzīt, nē..

Čigāns ir rase, bet neviens jau nav teicis kad tu tāds esi.. vārds viens pats neko neizsaka. Būtu pateicis (ievietot cilvēka vārdu...) ir čigāns, tad ir cita lieta.. "Čigāns ir rase, tpt kā n*ga" un tpt kā baltādainie.. es no tā vārda neesmu aizskarts un domāju kad neviens nav..

Link to comment
Share on other sites

Šāvu tapēc, kad 24/7 triecies.. atbraucu ar 80%, aizbraucu ar knapi 40% Un Lauma nevienu momentu manā klātbūtne neprasija neko tādu... + ja būtu teikusi, teiktu tev, ne man.. man pret tevi šaut bija iemesls, tev man mahu dauzīt, nē..

Čigāns ir rase, bet neviens jau nav teicis kad tu tāds esi.. vārds viens pats neko neizsaka. Būtu pateicis (ievietot cilvēka vārdu...) ir čigāns, tad ir cita lieta.. "Čigāns ir rase, tpt kā n*ga" un tpt kā baltādainie.. es no tā vārda neesmu aizskarts un domāju kad neviens nav..

Bet es esmu čigāns, un tu mani aizskāri.

Link to comment
Share on other sites

Bet es esmu čigāns, un tu mani aizskāri.

Kurš teica kad es Tevi tā nosaucu? ne Tavs vārds, nekas saistīts ar Tevi vai jebkuru citu, vienkārši vārds...

Link to comment
Share on other sites

Čigāns ir tautība, ja tu to jautā kas viņam pa tautību vai kas, a tavā kontekstā tas skan kā nacionālisms vai kas tur, kuru tu padod kā aizvainojumu.


Tapēc Matthew_Red tiek sodīts ar 2 dienu banu par OOC insultu.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...