• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Edric Shakur


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chester Cousins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Edric Shakur


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : hph


4. Kā vainas dēļ tas notika : vina


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://failiem.lv/u/cbxewqcg#/view/gta_sa+2017-12-26+14-29-11-246.mp4;play (var sākt skatīties no 0:52)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

a jums laikam tas saucamais x rejs, ka redzat, ka viens zem zemes dārgumus rok, bet nezinu, tu varēji arī iefilmēt to, kur tu ar moci stāvošo un tā, bet nu labi :D

un man vienkārši baigi liels pings bija neredzēji, ka es vienkārši pa gaisu šāvi? tab jau speciāli nespiedi, jo zināji, ka man pings tur pie 500, tāpat uzreiz kā tevi nošāvu mani izkikoja.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a jums laikam tas saucamais x rejs, ka redzat, ka viens zem zemes dārgumus rok, bet nezinu, tu varēji arī iefilmēt to, kur tu ar moci stāvošo un tā, bet nu labi :D

un man vienkārši baigi liels pings bija neredzēji, ka es vienkārši pa gaisu šāvi? tab jau speciāli nespiedi, jo zināji, ka man pings tur pie 500, tāpat uzreiz kā tevi nošāvu mani izkikoja.

nu ja jums visiem laikam lielss pings bija. Sor

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja jums visiem laikam lielss pings bija. Sor

 nezinu par visiem, bet man čista bija, varēji, taču parādīt arī tabiņu, lai nebūtu šitāds buļlšits gadījies, bet  nu , atvainošanās pieņemta!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Newarnojat jo esmu saistīts un zinu situaciju xD

 

Karoče beidzat ar aimu šaut,tad ies nost hp,jo taa ir,šodien terrā mani šāva 1 cilveks kas ar kikeri gribeja izkikot bet nenaca hp nost,taču česīts sāka šaut un novāca xD te ir viss sap*sts jo te hp irt nost tad ne,hz kas te vispār ir.

Edrics vispār nepričom,un pings cik sapratu nebij nofilmēts.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama, par maz pierādījumu un cik saprotu autors pats piekrīt, ka iespējams nekāda HPH nav bijis.


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...