• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(Sudziba) Makk_Gerkhan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack_Darco

 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Makk_Gerkhan

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Biju Stacija Pamaniju Uz jumta demeri,paslepos aiz masinas Piebrauca Omegas darbinieks uzliek zwaigzni un nosawa.

 

4. Kā vainas dēļ tas notika :winja

 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

https://prnt.sc/hum3fh

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Laipni lugts tada ir ta dzive saja serverī tak visiem rūp apsveikumi.

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nestāsti pasakas, bet par to ka haxko. Labāk jaill sēdi nekā hako. Es iebraucu savā hood tu ar hakiem izlidoji!

Domā neredzēju. Nu lai man jailā met, bet kaut hakeru jaill būs un acc tpt on nebija. :)

Svētkos apsveicu. :)

Tas tev tā normāli liekas stacijā visus šaut nost un jail'ā likt bez iemesla?! Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tev vispār bija 6 zvaigznes un menti prasīja palīdzību.

Protams, 1 wp lieks posts. :)

 

(( Kas spamo - dislike nožēlos bla. Tikai pagaidi kad kāds man pateiks, jo caur līdera gurpu nevar redzēt! ))

Atļaušos piebilst. Es biju tas ments kurš pajautāja viņam palīdzibu, es tevi nevareju noķert, tāpec ari palidzeja . Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Ko jus te stastat pasakas Tiko ienacu serveri Aizbraucu uz staciju Paskatities kas tur daras. Un tu mani hops zvaigzne,un kill uzreiz parmeta cietuma ieksa.SS var redzet ka man uzliec zwaigzni tapec nesac pautus stastit. Hakojis kas tu jocigs esi Tadus meslus nelietoju un nesmu lietojis,un nemaz nedomaju lietot.

 

(PS Mos wnk kautko sajauci Jo cista Tiko on serveri ienacu)

Link to comment
Share on other sites

Nestāsti pasakas, bet par to ka haxko. Labāk jaill sēdi nekā hako. Es iebraucu savā hood tu ar hakiem izlidoji!

Domā neredzēju. Nu lai man jailā met, bet kaut hakeru jaill būs un acc tpt on nebija. :)

Svētkos apsveicu. :)

ko tu ble tagad dirs, tu visiem meti savas smirdigas zvaigznes, un tikai nedirs ja ble Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Žiguli nedzird daudz visiem meti savas zvaignes

Vazalinu tev uzdāvināja anī lidej

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...