• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Indrikis Zamenko


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kevin Wall

 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Indrikis Zamenko un Travis Makaveli

 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : es prosta stacijaa chill un redzu lidojoshu mahu kas DB un stacija visus shauda un mani ari novaaca

 

4. Kā vainas dēļ tas notika : neviens nebija vainiigs

 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/aJLJQ un https://imgur.com/a/u5yK5

 

 

P.S un chatinja mix un laikam kaut kas vel

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tātad, tur pavisam nav tā kā izskatās, tas pie stūres ir kaut kāds Emanuels, kas taj brīdī brauca ar tādu pašu automašīnu ( Russian Mafia 2 tādas ), viņš aizlidoja tālāk, un mēs ar Travi taj brīdī pa zemi iebraucām stacijā, un noparkojāmies, un Kevin nodomāja, ka tie esam mēs..., ka nekā tur apskatoties dotajos screenshotos ir redzams laiks, un pēc pirmā uzņemtā līdz otram ir vesela minūte starpa, nu būsim reāli šijā jautājumā, ja būtu vid pafilmējis, tad redzētu, ka tas ir tas Emanuels!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

No Warn please ..

 

Kāds sakars ar mani ? Es vispār haxot nemāku . Es vienkārši ar cilvēkiem tusēju ;)

Btw es neesmu Emanuels , es esmu Emmuels .

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Noliec vainu uz citiem lai tevi vnk nenobanu un ja kartigak ieskatas pirmaja screena var redzet ka taja maha ir 2 cilveeki , vienkaarshi max zoom uz to mahu un var redzeet cilveku ar ieroci un cepuri un taha pasha attela ar redzet ka otra ta pati maha ir stacija un tur neviena nav .

 

Laika starpiba ir viena minute tapec ka es uzspiedu Pogu print screen uz klaviaturas un saglabaju caur paint . Un tad uznemu nakamo . Kur jau esi tuvplana ar veci kas saudijas un vinju var redzeet gan pirmaja gan otraja screena kur vins bij ar wep . Taa ka nedirs ka tu tas nebiji un viss.

 

P. S. Sorry par sliktajiem vardiem bet ta ir patiesiba.

Un vel liec man minusa rep , tev vnk patiesiba acis grauž tape ari laikam dari ta

Link to comment
Share on other sites

Protams, http://prntscr.com/hvajka varu pat pietuvināt, lai labāk redzi. es jau neapgalvoju, ka tas bija Emmanuels, jo taj laikā bija daudzi citi
iekš spēles Rm'a, ka arī ar screenshotos diži nevarēsi neko pierādīt. Būtu filmējis, pats būtu redzējis kā mēs aiz braucām jau tālāk, es nenovelu

vainu uz nevienu, es tikai pats redzēju kā kāds lido pāri stacijai, un nevēlos tiktam sodītam par to ko neesmu paveicis, bet par 

db līdzdalību piekritīšu, ka man tur bija, jo  Travis savā stilā kaut ko sačakarē  :) 

Link to comment
Share on other sites

Travis Makaveli saņems banu uz 7 dienām par DB. 

Indrikis Zamenko saņems banu uz 4 dienām par DB līdzdalību.

Ar skrīnu kur auto ir gaisā vien nepietiek. 

TC, paldies par sūdzību. 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...