• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Arthur_Cortez,] Atkal džimika vietā :D


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jim_Masarotto


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Arthur_Cortez


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Prost sēdēju stacijā pēkšni kkāds čalis izlien pa logu un sāk visus šaut nost ar stāvošo db.. Nu bija vēl hax, bet par to poh.. 


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


https://failiem.lv/u/sm5x8b73#_


  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un kur redzams, ka es kadu nošauju? :D te max CS

Bildē ir redzams, ka tu šauj.. Tas nozīmē, ka ir stāvošs db.

Link to comment
Share on other sites

O janopelna WP :D.........Nenocietos lai ierakstitu,Cortez bij lspd invitets ar,braukaja visus dm,meta zv,ar speed mauca,uzmetu vinam tad /rshot,.....laikam nabaga puika pasudzejas Owenam un Owen mani jai iemeta kip par CS zvaigzni,pats nemaceja man izskaidrot............gan jau Owen piesegs atkal comaku,aizvers sudzibu.........tadi ka Cortez butu pilniba jaizdzes no sejienes lai neboja servera reputaciju,...............nu gaidu WP,uz to jau modi nadzigi  :D  :D  :D  :D  :D 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

O janopelna WP :D.........Nenocietos lai ierakstitu,Cortez bij lspd invitets ar,braukaja visus dm,meta zv,ar speed mauca,uzmetu vinam tad /rshot,.....laikam nabaga puika pasudzejas Owenam un Owen mani jai iemeta kip par CS zvaigzni,pats nemaceja man izskaidrot............gan jau Owen piesegs atkal comaku,aizvers sudzibu.........tadi ka Cortez butu pilniba jaizdzes no sejienes lai neboja servera reputaciju,...............nu gaidu WP,uz to jau modi nadzigi  :D  :D  :D  :D  :D

ko tu pliki raksti, ieliec kadu pieradijumu puika :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

e,reku puicins atzistas,ja jau raksta,Owen norm piesedz tadus hakorinus ,un Cortez ej uz turieni ,no kurienes atnaci,pats zini :D :D :D :D :D :D :D,he he patin Cortez sudzibas tur ir par tavam mg zvaigznem,ta ka ble beidz dirst

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...