• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Dyson Charleston


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frank Cammisano


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Dyson Charleston


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Hack. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :



Ja domājat, ka ir kāds cits pie stūres, tad šis ir tas pats hack, kas redzams šajā video - http://www.samp.lv/index.php?/topic/110911-s%C5%ABdz%C4%ABba-john-caper/?view=findpost&p=870738


  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Citāts no Latvijas likumiem - "ikviens var aizstāvēt savas tiesības un likumiskās intereses taisnīgā tiesā. Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu."

1) Es sēdēju blakām un kāds sakars, ka man hax?? Pirms tā visa es ar PR komandām attaisīju logu un es sāku apšaut to mentu, bet pēkšņi maha sāka lidot un hana, policists mani ievainoja un es atrados bandā, tāpēc šāvu pa policistu pretī!.... Kā arī otrajā video redzami citi haki, jāpamācās atpazīt hakus, ja jau lien uz adminu, nevajag tādus, kas neatpazīst hakus+ Tu neredzēji, kas bija pie stūres... **Sūdzība aplama TC**

2)Man nemaz nav infas, nu jā, tā nav liela problēma dabūt, bet nu jā!...

3) Kā es varētu lidināties un šaut ar db vienlaicīgi?? Es kkāds dievs vai??? :D

4) Tavs DMG informeris neko šajā situācija nepierāda, kā arī tu neredzēji, kas vada automašīnu, tu ej uz adminu un atkal būs kārtējais, kurš banos par neko??? Iemācies atpazīt hakus no RP terminu pārkāpuma un tad runā :D

Link to comment
Share on other sites

atbildēšu uz 3.punktu. var ja tu lidojot šedi aizmugurē lol tu gaisā lidojot vari viņu vadīt.

 

1) Es sēdēju blakām un kāds sakars, ka man hax?? Man tur tikai par db var iemest.... Kā arī otrajā video redzami citi haki, jāpamācās atpazīt hakus, ja jau lien uz adminu, nevajag tādus, kas neatpazīst hakus+ Tu neredzēji, kas bija pie stūres... **Sūdzība aplama TC**2)Man nemaz nav infas, nu jā, tā nav liela problēma dabūt, bet nu jā!...3) Kā es varētu lidināties un šaut ar db vienlaicīgi?? Es kkāds dievs vai??? :D4) Tavs DMG informeris neko šajā situācija nepierāda, kā arī tu neredzēji, kas vada automašīnu, tu ej uz adminu un atkal būs kārtējais, kurš banos par neko??? Iemācies atpazīt hakus no RP terminu pārkāpuma un tad runā :D

atbildēšu uz 3.punktu. var ja tu lidojot šedi aizmugurē lol tu gaisā lidojot vari viņu vadīt. tu jau vari pa visam lenam maukt lai nav visu laiku jakontrole maha un pa to laiku DB ,neizlocīsies dyson tak pieņem situāciju un saņem sodu.

Edited by -Džokelz
+1WP | lieks posts | dzokels
Link to comment
Share on other sites

atbildēšu uz 3.punktu. var ja tu lidojot šedi aizmugurē lol tu gaisā lidojot vari viņu vadīt. tu jau vari pa visam lenam maukt lai nav visu laiku jakontrole maha un pa to laiku DB ,neizlocīsies dyson tak pieņem situāciju un saņem sodu.

ko tu atlieka te vēl iebilsti kko??? Labi, viss Gaidam administratora lēmumu! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...