• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Lancelots_Galahads


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) Džeims Forrests


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lancelots_Galahads


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :OOCins


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


original.png


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es esmu vainīgs, bet man ir taisnība "Viņš ir zābaks"! Apskatiet viņu sodu sistēmu http://www.samp.lv/index.php?/topic/106837-ce%C4%BCu-policija-sodu-sist%C4%93ma/, tā nemaz neiet kopā ar algu sistēmu. Citi stundā vai pat dienā nenopelna 20k bet te izspiež 10 min. Legāls reketieris. Stundā noteikti 100k, katrs policists pelna, bet viņiem ir sodi arī 70k, lai gan īpašnieks izdomājis un uzlicis ka max sods var būt 10k.Viņi uzskata, ka ar fūri var pelnīt, tā ir ar fūri var pelnīt 5k par reisu tas ir stundā 30k varbūt 40k, ja brauc godīgi (tas ir – Braukt pa labo pusi, necenšos citus taranēt, un krustojumā piebremzēt citus palaist, nevis izspraukties cauri, ka tikai pirmajam tikt galā – koleģiāli, domāt par citiem un satiksmes drošību, lai gan dažkārt šķiet ka es tā domāju vienīgais. Ātrumu gan neievēroju, ar to spidometru pat 1 kravu stundā neaizvestu),  bet nauda tiek nopelnīta strādājot nevis apzogot cilvēkus. Vispār serverī ekonomika ir pilnīgi garām, tur nav līdzsvara. 

Link to comment
Share on other sites

Es esmu vainīgs, bet man ir taisnība "Viņš ir zābaks"! Apskatiet viņu sodu sistēmu http://www.samp.lv/index.php?/topic/106837-ce%C4%BCu-policija-sodu-sist%C4%93ma/, tā nemaz neiet kopā ar algu sistēmu, kad cilvēki pelna 2k 10k varbūt 20k. Citi stundā vai pat dienā nenopelna 20k bet te izspiež 10 min. Legāls reketieris. Stundā noteikti 100k, katrs policists pelna. bet viņiem ir sodi arī 70k lai gan īpašnieks izdomājis un uzlicis ka max sods var būt 10k. Ar fūri var pelnīt 5k par reisu stundā 30k varbūt 40k, bet strādājot nevis apzogot.

 1. Tā ir tikai algas diena. Vēl tu nopelni visu laiku braukājot ar fūri. Tu vidēji braucot un nemetot kravu ūdenī dienā vari nopelnīt vairāk kā 500k. Tātad vidējā alga ir atkarīga no darba vietas un tā nav ne 1 ne 2 ne 20k. Šādi sodi ir vienmēr bijuši un būs. Nevienam nav bijušas pretenzijas, jo apzinas savu vainu. Tā summa nav tik liela cik tev liekas. Pats vien esi vainīgs. + vēl beigās logOFF.

Link to comment
Share on other sites

 1. Tā ir tikai algas diena. Vēl tu nopelni visu laiku braukājot ar fūri. Tu vidēji braucot un nemetot kravu ūdenī dienā vari nopelnīt vairāk kā 500k. Tātad vidējā alga ir atkarīga no darba vietas un tā nav ne 1 ne 2 ne 20k. Šādi sodi ir vienmēr bijuši un būs. Nevienam nav bijušas pretenzijas, jo apzinas savu vainu. Tā summa nav tik liela cik tev liekas. Pats vien esi vainīgs. + vēl beigās logOFF.

Es 5x lasīju lai saprastu tavu valodas stilu. Nākramreiz iemācies likt komatus, vai varbūt skolā to tev vēl nav iemācījuši. Man nav Pay Day, Pay Day ir prizmai laikam. Tālbraucēji izdzīvo tikai no tā ko aizved un tā jau 3^-1 iet zudībā jo kāds auto sašauj vai serveris kick par krāpšanos, tā kā tālbraucēji nav baigā zelta bedre. Nav tā kā jums katru stundu padsmit tūkstoši plus soda naudas. Bez tam es visu dienu nespēlēju man pa dienu jābūt arī darbā. Es ieeju serverī pa vakariem, lai atpūstos, nevis lai dzīvotu tajā.

 

Neviens neiebilda par sodiem, jo visticamāk neviens nestājās un otrs neviens nesaprata tas ir daudz vai maz. Plus cik es vienmēr esmu apstājies vienmēr mani grib apzagt līdz pēdējam. Kā teikt vot ir 1 viegls mērķis slaucam sausu līdz pēdējam.

 

 

Es tā pat vairs serverī neiešu ir labākas spēles online un arī labākas kompānijas ar ko pavadīt laiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...