• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Divu mašīnu bugs


West-

Recommended Posts

820898_m.png



[sAMP.LV] Sūdzības par serveri




Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]
ig esmu - Andrew_West
1. Apraksts par problēmu : Šodien nopirku garāžu un lasīju updeita ka var turēt divas mašīnas, domāju nopirkšu otru mašīnu, aizbraucu uz salonu nopirku mašīnu, pirmā mašīna vairs nav manā īpašumā, nav ne jausmas kā es varu pierādīt jābut kaut kādos failu arhīvos, bet mašīnu pārdevis neesmu, jo rekur stāv vienkārši nav manā īpašumā.
3. Pierādījumi par problēmu : https://failiem.lv/u/3bzvfyr7

veco mašīnu nevar uzlauzt, tāpēc ka nav īpašnieka - http://www.bildites.lv/images/zuc4jrav/97631/thumbnail

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tavs auto ir pievienots kā garāžas auto, tad to nav iespējams ne pārdot, ne uztūningot. Pats nopirku automašīnu Sultan un to pievienoju pie garāžas, bet neko vairāk ar auto nevaru darīt.

Ļoti ceru, ka nav lieks posts, jo esmu saskāries ar līdzīgu problēmu, ja ir nepieciešams video, varu ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju ka pērkot piedāvās izveleties ka garazas auto, jo man piedavaja to lv autodileri, pec ta ka nopirku lv autosileri mahu (prieks majas) nolemu nopirkt leeto prieks garazas (ls dileri) un man nepiedavaja kur to masinu likt vnk nomainija manu pirmo, butu iespeja atgut vismaz naudu par masinu kura pazuda?

Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju ka pērkot piedāvās izveleties ka garazas auto, jo man piedavaja to lv autodileri, pec ta ka nopirku lv autosileri mahu (prieks majas) nolemu nopirkt leeto prieks garazas (ls dileri) un man nepiedavaja kur to masinu likt vnk nomainija manu pirmo, butu iespeja atgut vismaz naudu par masinu kura pazuda?

 

Ja tik tiešam, biju aizmirsis pievienot šo ari LS veikala... 11.01.2018 no rīta pēc rr 6:00 bus labots

 

 

Ja tavs auto ir pievienots kā garāžas auto, tad to nav iespējams ne pārdot, ne uztūningot. Pats nopirku automašīnu Sultan un to pievienoju pie garāžas, bet neko vairāk ar auto nevaru darīt.

Ļoti ceru, ka nav lieks posts, jo esmu saskāries ar līdzīgu problēmu, ja ir nepieciešams video, varu ielikt.

 

Zinu, nākošajā update šo visu varēs, ka ari bus pievienotas vel garāžas 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tik tiešam, biju aizmirsis pievienot šo ari LS veikala... 11.01.2018 no rīta pēc rr 6:00 bus labots

 

 

 

Zinu, nākošajā update šo visu varēs, ka ari bus pievienotas vel garāžas 

 pec updeita tev dm uzrakstisu skaipa (sakara ar pakaasto mahu), tc sito i guess

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...