• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Matthew Lewis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Frank Cammisano


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Matthew Lewis


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Dm


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



 


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nositi no rollera- atriebjos ar pāris lodēm pierē..

slinkums argumentēt- tapēc uzreiz varat jailot... -_-

 

:DD kas tā par kvalitāti??? Tev čist tāds tosteris?? pat mans pc var labāk nofilmēt :DD + nax izeditoji labāko daļu?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nositi no rollera- atriebjos ar pāris lodēm pierē..

slinkums argumentēt- tapēc uzreiz varat jailot... -_-

 

:DD kas tā par kvalitāti??? Tev čist tāds tosteris?? pat mans pc var labāk nofilmēt :DD + nax izeditoji labāko daļu?

Nē, man nav tosteris. 

Ar laiku kvalitāte būs labāka. 

Par tēmu: Es Tevi ar roleplay pielietojumu novilku no rollera, jo neklausīji policista prasīto, pēc kā iegāji afk un izejot no afk pārmainīji ieroci ar roleplay pielietojumu, un nošāvi mani. 

Kāda labākākā daļa? 

Link to comment
Share on other sites

Es ic biju alkohola reibumā... btw.. ja nepamaniji pēc kā Es braucu.. un es to ļoti labi zinu kad ja esi dzēris- pazūd bailes un pilnīgi pie d*rsas kur esi un ko dari... un Tu mani aizskāri, tapēc rejected.. sorr veeci

 

"

Nē, man nav tosteris. 

Ar laiku kvalitāte būs labāka.

"

 

Tu Laikam Tiešām nesaproti, kā datorgrafika strādā.. tas nav kā fermā, iesēj potato par 1centu un izaug ahujenn potato par 10e. ja tādu nopērc- tāds ir, nevis "ar laiku paliks labāka.." Ja kompja cena ir zemāka par 100e, labāk nefilmē, taisi ss, savādāk acis kantainas paliek no tajiem pikseļiem..

 

(p.s. atradu tavu pc build.. ja godīg populārs mems.. https://prnt.sc/hxrlzb  sorr. no hate)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Matthew Lewis saņems cietumsodu uz 60 minūtēm par dm, cs. 

Ja ir bijis noerpos, ka persona nav bijusi adekvāta, tad atsūti skrīnu man, cietumsodu samazināšu.

 

https://prnt.sc/hy7kxp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...