• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sùdzība par [Alex_Camaro] IZSKATĪT TIKAI KOVAM VAI POFO.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mans Niks ir 2+2-1=4

2. Administrātora niks spēlē : Aļeksis_Kumārö

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/images/2v5w24mp/98227/original.jpg P.s. Owenis uzlika ADMINIS Olaine,tas esot atļauts bugs,es teicu,ka tas ir pret,viņš teica,ka vajag noņemt līmeni,ja pateikšu,es protams aizgāju mājas.

4. Apraksts par situāciju : Es šodien gāju uz vietējo maximu ,baigi biju gribēju ēst,nu davaj tepat pie stacijas bija ēstuve,aizgāju ieriju un gāju rukāt,skatos,kadi spēlētāji OLAINIE,A tur ir spēlètājs Alecks_Cakarzs,kuram ir līmenis 1337, visas aizdomas krīt uz Owen_Vendetta,jo ir daudzas pieredzes ,ka viņš ar blociņu sāk likt visiem līmeni,ka ari ņem nost,bet draugiem uzmet lielo,karoč es dabuju mazo līmeni,to spēli sauc S0beit,vaitad tā drīkst dot līmeni? (ĪPAĎNIEK,LÙCU PIEŅEM MANI PAR ADMINIS)

 

P.S. IZSKATĪT SÙDZĪBU TIKAI KOVAM VAI POFO,VARI NEMAZ NELĪST OWEN,EJ PROM,EJ PIE BUĻMENTĀĻISTA.

Edited by Kekss*
+1wp Lieks posts // Kekss*
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu izdomā? Man ir 5acc, līmeni nevaru nomainīt! Kārtējā postu krāšana, TC. Ja ir jautājumi, varat paskatīt viņa iepriekšējos topic, tur redzams kā viņš krāj postus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...