• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Daniel`s_Frake


Recommended Posts

820898_m.png

1. Tavs niks iekš serverī?: Tim_Honey
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Daniel_Frake
3.Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Tātad palīdzēju Vagosiem tikt uz teru,aibraucu uz teru,nebiju kārtīgi iebraucis zōnā kur karoja GSg vs Vagosi,tātad rakstiju /eject Jon_Benath,un Daniel`s iemet jailā no Reason,ķip es palīdzēju,bet es pat nebiju no mašinas izkāpis !Viņu tik gribēju aizvest uz teru,jo viņiem mahas bija tukšas ! Un tas arī biss,pat nepaspēju viņu ievest terā ,un jau mani iemet ! Vēlos video ibio !
4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa !
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

Link to comment
Share on other sites

Bet tikuntā tu viņiem palīdzēji...

 

Bet es nepalīdzēju iekš. terā ! ! ! Es viņu tik aizvedu !

 

Es kādu nošāvu?-Nē !

Link to comment
Share on other sites


Nu,un kur es šauju ?Ja es gribētu viņam palīdzēt,tad es tur stāvētu,un ļautu viņam DB.

Link to comment
Share on other sites

Nu,un kur es šauju ?Ja es gribētu viņam palīdzēt,tad es tur stāvētu,un ļautu viņam DB.

 

Nav obligati jašauj ,skaitas ka palidzēšana jo esi zonā un braukājies ar vagosu apkart !

Link to comment
Share on other sites

Nav obligati jašauj ,skaitas ka palidzēšana jo esi zonā un braukājies ar vagosu apkart !

 

Starpcitu,GSG bija lejā,un kad es tur braucu,kad tu mani iejailoji,es gribēju noslēpties,un viņu izmest no mahas ! Nevis braukāties tālāk !

Link to comment
Share on other sites

Nekas, ka es te postoju, bet visiem būtu jāzin, ka Daniel ir admins citā projektā!!!Šeit tev acc off vajag! ^.^

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nekas, ka es te postoju, bet visiem būtu jāzin, ka Daniel ir admins citā projektā!!!Šeit tev acc off vajag! ^.^

 

Hehe ,administrācija bija lietas kursā par man administratora statusu cita projekt,admina status bija iedots uz stundu ja ne mazak !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...