• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par spēlētāju] Daniel_Cayenne, hax, Mix, Dm, Cs, PG


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Matthew_Lewis


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Daniel_Cayenne


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Prost braukājos pa staciju, screenoju kekserus pēkšņi wild Cayenne uzradās un sāka heksot un stroļīt visu staciju.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa. Iespējams viņu lidināja ar Pizdarvanku ( :D) Tas otrs čuvaks uz rollera (Andrejs_Kukijs ss redzams)


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


https://failiem.lv/u/c67x2nw2


 


 


(Ša, man -20 rep saspamos :D)


  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Man patīk tavs wh :) 

Īstenībā ir tā, man tur rādījās šoseja riktīgā, bet nu labi, es jau domaju ar šitiem kovas scriptiem labi nebeigsies tā štelle, vnk servera bugs.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk tavs wh :)

Īstenībā ir tā, man tur rādījās šoseja riktīgā, bet nu labi, es jau domaju ar šitiem kovas scriptiem labi nebeigsies tā štelle, vnk servera bugs.

lol, kur Man ņihuja nekāds wh nav :D nebūtu lidojis uz to mājas jumtu un dmojis visus, arī sūdzību neliktu.. nav mana problēma ja tu nezini kad niku var no turienes redzēt :)

 

Unnnn. vienīgais veidz kā uz tā jumta tikt ir ar airbrk vai heli..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

lol, kur Man ņihuja nekāds wh nav :D nebūtu lidojis uz to mājas jumtu un dmojis visus, arī sūdzību neliktu.. nav mana problēma ja tu nezini kad niku var no turienes redzēt :)

Ko tu blje neteiksi :D man ta pox, bet pats arī pasēdēsi zem bana.

Kāpēc tā? ne tikai airbrake un helis, pastāv arī savādākas štelles :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu blje neteiksi :D man ta pox, bet pats arī pasēdēsi zem bana.

lol, ja wall hack būtu, redzētu pus los Santosu heh. :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

lol, ja walli būtu, redzētu pus lsu :D

Tik spēcīgu binokli, kas rāda pus LS nezinu, bet diemžēl šeit ir pietiekama ērgļa acs par ko bano :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tik spēcīgu binokli, kas rāda pus LS nezinu, bet diemžēl šeit ir pietiekama ērgļa acs par ko bano :(

labi, gaidam Admina vārdu. Un var bez walliem redzēt no pus stacijas da ceļam, ja neesi pamanijis ;)

Link to comment
Share on other sites

labi, gaidam Admina vārdu. Un var bez walliem redzēt no pus stacijas da ceļam, ja neesi pamanijis ;)

Diemzel es nevaru :) tu laikam tads pārdabisks esi :) ar iedzimtu ērgļa aci :) Laumina bus dusmiga, N-times un hakeris :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diemzel es nevaru :) tu laikam tads pārdabisks esi :) ar iedzimtu ērgļa aci :) Laumina bus dusmiga, N-times un hakeris :(

Kāda jēga man hakot? Pamēģini pārinstalēt sampu, varbūt Tev arī binoklis uzradīsies :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...