• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Frank_Matthews]


Recommended Posts

Eu eu eu šitā sistēma ir jāmaina pa to jail, adminstratoram vaig savākt pierādijumus lai liktu jail savādāk mani tikko neparko ielika jail sajaucot id kkadus rakstiits CS+DM,/no riita?
Man jautājums kā tādus adminus var pieņemt kas vispār nesaprot ko nozīmē adminēt, pa taisno tādiem luņie* acc off.

 

 

 

1. Tavs niks spēlē : Joe_Keethon
2. Administrātora niks spēlē : Frank_Matthews
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/a/p7ztdz2s#yuzzgae5
4. Apraksts par situāciju : plus neko tadu neesmu darijis un vins mans staasta ka pa to banu liek, pa ko pa roleplay parkapsanu ko neesmu izdarijis:D sitais kkads riktiigais cubaks, ACC NOST!

Link to comment
Share on other sites

Bla aizmirsti sikai idiot par Jailu nav un nekad nebus adminiem javac pieradijumi par jailu lai liktu

Uķi puķi aizej paraudi varoni

Link to comment
Share on other sites

Apgriezti ss neder, ieliec pilnus tad arī uzrakstīšu visu, kas nepieciešams.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka tu ar savu biedru no DM (ja nemaldos John Clark or smth) braukājat pa staciju ar rolleri uz apli, tad nokāpāt no rollera, sākāt šaut pa spēlētājiem, kas atradās stacijā, iemetu sākumā to John jailā, bet uzreiz pēc tā kā iemetu Clarku jailā izgāji uzreiz OFF, gaidīju kamēr nāksi atpakaļ, lai sodītu nenāci on, pēc laika ienācu spēlē redzēju, ka esi on un iemetu jailā + vēl piemetu laiku par logoff, ja to būtu nofilmējis tad tev par to būtu bans, bet par jailiem nav jāņem pierādijumi tpc arī nefilmēju pārkāpumus, kas saistīts ar jail.

Link to comment
Share on other sites

Vecīt maini sodu :wacko: , nēsmu nevienu nošāvis tikai ar to rolleri braukajis,  tur ir CS, un logoff bija tādēļ ka mani izmeta serveris par susspection kkādu un uzreiz cik ātri varēju nācu iekšā.   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vecīt maini sodu :wacko: , nēsmu nevienu nošāvis tikai ar to rolleri braukajis,  tur ir CS, un logoff bija tādēļ ka mani izmeta serveris par susspection kkādu un uzreiz cik ātri varēju nācu iekšā.   :lol:

Lai augstāk stāvoši admini domā, ko ar tevi darīt. :D Un par to, kad tevi serveris izmeta or smth, nevjg dirst, jo adminiem čatā rādās, kāda sakarā tu pamet serveri. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...