• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Rifa Gang [Jame_Cassel, Fernando_Cassel, Costa_Cassel]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : David_Howard


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Rifa Gang (Fernando_Cassel, Jame_Cassel, Costa_Cassel)


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad iespamoja mūs, un atņēma zonu, kautvai adminstrātori 5 lvl brīdināja, un teica ja vēlreiz iespamos un atņems zonu or neizies no org ārā, būs bans, gaidu adminstrācija lēmumu, jau kādu 3. reizi teica to. Rifās nav līdera, viņi neiebrauc, ā un jā viņi neiebrauc kad nedrīkst hakot, laikam jānoper būs.  :huh: 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 


http://www.bildites.lv/images/w5pqtk23/100134/original.jpg


http://www.bildites.lv/images/2tf2qgp5/100134/original.jpg


http://www.bildites.lv/images/adzn4fpa/100134/original.jpg


  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sajuti spriedzi, ka jāsūdzās? :D_2:  Neviens no adminiem neko nebija teicis. Kad mani nobanoja, forumā noņēma grupu, bet serverī līderis palika. Paķēru unbanu un turpināju turēt RG bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Tikai vakar Lauma un Owens man rakstīja, lai metu sevi no UCP ārā. Sevi es izmetu, bet tie, kuri tur vēl ir, palika manā vietā. RG tik viegli nedabūt nost no trases. B)

Ā un jā, par hakošanu jau nu būtu neko nerakstījis, pats neesi labāks, pie tam neaizmirsīsim, ka lidinājāmies kopā un man līdzi bija kino kamera. :wub:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu, man kāds ir kautko teicis ? Es sampā nebiju apmēram nedēļu! Vakar iegāju un redzēju , kad vla ir on aizgāju un iespamoju! :) Neraudi respekt gan jau būs labi ! :) Vai tev sirsņiņa sāka sāpēt kad esi 7 zonas papisis ? :D_2:  :b_fresse:  :love:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lai šo izskata 5.lvl administratori, ja jau viņi brīdināja. 

Tur jau tā lieta, ka pa to laiku, kad man pēc tam vēl līderis bija, neviens nebija brīdinājis, atskaitot to dienu, kad man personīgi tu ar Owenu kick veidā likāt sevi no ucp izmest. 

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka pa to laiku, kad man pēc tam vēl līderis bija, neviens nebija brīdinājis, atskaitot to dienu, kad man personīgi tu ar Owenu kick veidā likāt sevi no ucp izmest. 

 

Brīdināju tikai Tevi, lai izmet sevi caur ucp, bet nevienu par kādu spamošanu vai zagšanu, vai ko tādu nebrīdināju. Lai tad Owens skatās, ja kāds ir brīdinājis. 

Link to comment
Share on other sites

Viens no 5. lvl adminstrācijas to teica, vai Owens, vai Richard, nu neviens adminstrātors, neatbildēs ko ir runājis? :$

Link to comment
Share on other sites

Viens no 5. lvl adminstrācijas to teica, vai Owens, vai Richard, nu neviens adminstrātors, neatbildēs ko ir runājis? :$

Tev nepielec , neviens nav brīdinājis! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ne es, ne Owens neesam brīdinājuši nezinu kur Tu ko tādu esi ņēmis.

 

 

Kurš brīdināja? Es nē.

 

Neviens no 5lvl administratoriem neizteica brīdinājumu par biedru būšanu organizācijā vai zonu zagšanu. Brīdinājumu izteicu es un Owens par to, lai viņš met sevi ārā kā līderi. Pāris reizes izkikojām un trešajā teicām, ka pienāksies bans, ja nemetīs ārā, kā rezultātā viņš sevi izmeta no organizācijas. Nekur nav rakstīts, ka līderim aizejot, obligāti ir jāizmet visi biedri, to izdara attiecīgā līmeņa administratori. 

 

Slēdzu šo ciet.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...