• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Fridrihs_Ketlers]


Recommended Posts

Nezinu vai pietiekami jums pierādijumi,bet nu skaidri var redzēt ka vislaik kiko ārā kad viņš šauj, vaidzētu šo sačinīt.

 

. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Joe_Keethon

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Fridrihs_Ketlers

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viņš prost iespamoja zonu un kad es vislaik iznācu no hood šāva man ar ''kickeri'', kā iešāva tā uzreiz izkiko no spēles, un es neko nevarēju izdarīt lai aizstāvētu zonu.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) http://www.bildites.lv/a/mj2pkadj#w66az873

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bez WP ludzu paskaidrošu visu ! Šitas "Anti cheats" Bija arī Rol* Un kad slēpies tu aiz sienas or koka, un rāda ka tev trāpa bet īstenībā tu iešauj kokam, bet tas anti cheat uztver ka tev trāpīja. + Var izmantot Silent aimu, kas dažas lodes izšauj spēlētājam neatņemas, un Fridrihs izmanto viņu, tīri redzams. Sāksim ar to kad ieslēd to Silent aimu, šauši bet dažas lodes neatņemsies, un anti cheats domās ka tev HPH. Kova tev ir drusku jāpielabo tas Anti cheats/ Par HPH

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bez WP ludzu paskaidrošu visu ! Šitas "Anti cheats" Bija arī Rol* Un kad slēpies tu aiz sienas or koka, un rāda ka tev trāpa bet īstenībā tu iešauj kokam, bet tas anti cheat uztver ka tev trāpīja. + Var izmantot Silent aimu, kas dažas lodes izšauj spēlētājam neatņemas, un Fridrihs izmanto viņu, tīri redzams. Sāksim ar to kad ieslēd to Silent aimu, šauši bet dažas lodes neatņemsies, un anti cheats domās ka tev HPH. Kova tev ir drusku jāpielabo tas Anti cheats/ Par HPH

gudrais, Ramzze1, skaidri tas jau sen zināms, atnāci domā esi hakera spečuks, sūds esi. kurā mirklī redzams kad izmantoju? viņš ir man aiz muguras, un tu minēji kad tikai caur koku vai sienu var izkickot, nesaskrēji savos melos? un pa tēmu - Mēs karojām , atbrauca itālis un no otras puses tevi kikoja laukā + Tev tur ar nav kārtīgi pierādijumi , lai varētu kaut ko saprast , saprastu , ja būtu nofilmējis .

  • Upvote 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

gudrais, Ramzze1, skaidri tas jau sen zināms, atnāci domā esi hakera spečuks, sūds esi. kurā mirklī redzams kad izmantoju? viņš ir man aiz muguras, un tu minēji kad tikai caur koku vai sienu var izkickot, nesaskrēji savos melos? un pa tēmu - Mēs karojām , atbrauca itālis un no otras puses tevi kikoja laukā + Tev tur ar nav kārtīgi pierādijumi , lai varētu kaut ko saprast , saprastu , ja būtu nofilmējis .

Njā, tev noveicās.... Nav ieinstelēts recordieris un pa tām 2 minūtēm nebūtu to paspējis izdarīt  :P  tādēļ savācu pierādijumus kā varēju. Un itālis no muguras? kko labāku nevarēji izdomāt?  :wacko:  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gudrais, Ramzze1, skaidri tas jau sen zināms, atnāci domā esi hakera spečuks, sūds esi. kurā mirklī redzams kad izmantoju? viņš ir man aiz muguras, un tu minēji kad tikai caur koku vai sienu var izkickot, nesaskrēji savos melos? un pa tēmu - Mēs karojām , atbrauca itālis un no otras puses tevi kikoja laukā + Tev tur ar nav kārtīgi pierādijumi , lai varētu kaut ko saprast , saprastu , ja būtu nofilmējis .

Eu tu fake fritos aizej paraudi! Nezinu kāpēc tev vēl nav izdzēst šitas profils, Raul Shady izdzēsa uzreiz fritosam pakaļā bija jalien lai pardod šito profilu? Doma visi nezin ka tu hako ? Sen jau visi zin ka tu hako, jo bez hakiem tu butu 0 , terras ķipa ar hph skraida , oi i-pincītis lielāks uzreiz palika! :)

P.S Itālis tevi no sāna šāva :D , kaut ko labāku nevarēji izdomāt ?  Eu tikai neaizmirsti savai shady bandai pateikt lai dislike saspiež!

 

Paldies par wp! 

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

gudrais, Ramzze1, skaidri tas jau sen zināms, atnāci domā esi hakera spečuks, sūds esi. kurā mirklī redzams kad izmantoju? viņš ir man aiz muguras, un tu minēji kad tikai caur koku vai sienu var izkickot, nesaskrēji savos melos? un pa tēmu - Mēs karojām , atbrauca itālis un no otras puses tevi kikoja laukā + Tev tur ar nav kārtīgi pierādijumi , lai varētu kaut ko saprast , saprastu , ja būtu nofilmējis .

Nesaprotu kādēļ tev jābut tik rupjam? es pateicu savas domas, jo esmu pieredzējis. Vienā serverī rol* Tas pats anti cheeats bija, un čalis ta pat darīja, lai citus kikotu ārā ;) Tā kā , kāpēc jābut tik skarbam ?

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...