• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Lauma_Stefanos


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Daniel_Cayenne


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lauma bled


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Karoche, stāvu pie ntimes, iekāpju mahā, mani panjem izrauj laukā kaut kāds chalis, es uzrakstu NJ, tad šis izkāpj un uzraksta sry, missclicks, jo laikam samīzās, jo lauma ble blakus stāv, es iekāpju atpakaļ un pizdos ble, mani iepis kjurmē. Vispār ahujel tagad sēdēt kjurmi?


4. Kā vainas dēļ tas notika :huj zin, sūdzīgās redzes dēļ


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)


 


jmnLv7C.png


 


 


e4lBHFg.png


 


Davaj bļe netaisiet ciet, ka nav jāņem pierādījumi, viss redzams tepat.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Tas vsp nebija tev domāts uzrakstītais, es ar nozagtu mašīnu braucu pa sf, Lauma kļūdas pēc atteleportēja pie sevis, tu mani izmeti no mašīnas, un domājot ka mani tp laikā izmeta no mašīnas, iesēdos atpakaļ, un dēļ tā arī tā uzrakstiju.

Edited by Ezerinjsh
Newarn // iesaistīts
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas vsp nebija tev domāts uzrakstītais, es ar nozagtu mašīnu braucu pa sf, Lauma kļūdas pēc atteleportēja pie sevis, tu mani izmeti no mašīnas, un domājot ka mani tp laikā izmeta no mašīnas, iesēdos atpakaļ, un dēļ tā arī tā uzrakstiju.

 

Te viss pateikts. Es teleportēju pēc nikiem, uzrakstīju /gethere William_C, kaut gan IG bija divi ar šādu nika sākumu. Atvainojos, Williamam Cordon, ka atteleportēju, jo vajadzēja atteleportēt William_Cassel, jo viņam bija CJ skin bug. Protams, manas kļūdas pēc atteleportēju ne to personu, bet NJ Tu uztaisīji. Vai tiešām tik grūti ir izteikties bez lamuvārdu lietošanas? :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas vsp nebija tev domāts uzrakstītais, es ar nozagtu mašīnu braucu pa sf, Lauma kļūdas pēc atteleportēja pie sevis, tu mani izmeti no mašīnas, un domājot ka mani tp laikā izmeta no mašīnas, iesēdos atpakaļ, un dēļ tā arī tā uzrakstiju.

Dirst mākat nepajokam, sāksim ar to, ka tā maha uzradās, signalizācija hujārija un man nerādījās, ka tu sēdētu mahā, tāpēc es kāpu iekšā un tu mani izrāvi.

 

 

Te viss pateikts. Es teleportēju pēc nikiem, uzrakstīju /gethere William_C, kaut gan IG bija divi ar šādu nika sākumu. Atvainojos, Williamam Cordon, ka atteleportēju, jo vajadzēja atteleportēt William_Cassel, jo viņam bija CJ skin bug. Protams, manas kļūdas pēc atteleportēju ne to personu, bet NJ Tu uztaisīji. Vai tiešām tik grūti ir izteikties bez lamuvārdu lietošanas? :D

Es NJ uztaisīju? Paskaties ss, pats atzīstas, *** viņu nemeti kjurmī? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dirst mākat nepajokam, sāksim ar to, ka tā maha uzradās, signalizācija hujārija un man nerādījās, ka tu sēdētu mahā, tāpēc es kāpu iekšā un tu mani izrāvi.

 

 

Es NJ uztaisīju? Paskaties ss, pats atzīstas, *** viņu nemeti kjurmī? 

 

Viņa mani atteleportēja ar mahu, kurā es sēdēju, stāvēju ar mahu pie Laumas, tu pienāci un izmeti mani ārā pirmais.

Tu vispāŗ lasi ko tev raksta? Es jau pateicu, ka rakstītais nebija domāts tev, bet tam čalim, kuru pirms tam satiku sfā, gribēju palaist palaist pie stūres, un netīšām T vietā nospiedu F. Uzrakstiju to pēctam, jo man bieži atjaunojas tekstūras, un ir daži momenti, kad tekstūras pazūd pilnībā, un ielago, tapēc es pat neredzēju, ka mani atteleportēja Lauma.

Pat ja tu esi tāds čīkstulis, tad lai liek cietumā mani, man atšķirībā no tevis nav grūti nosēdēt 30min. cietumā.

Link to comment
Share on other sites

Viņa mani atteleportēja ar mahu, kurā es sēdēju, stāvēju ar mahu pie Laumas, tu pienāci un izmeti mani ārā pirmais.

Tu vispāŗ lasi ko tev raksta? Es jau pateicu, ka rakstītais nebija domāts tev, bet tam čalim, kuru pirms tam satiku sfā, gribēju palaist palaist pie stūres, un netīšām T vietā nospiedu F. Uzrakstiju to pēctam, jo man bieži atjaunojas tekstūras, un ir daži momenti, kad tekstūras pazūd pilnībā, un ielago, tapēc es pat neredzēju, ka mani atteleportēja Lauma.

Pat ja tu esi tāds čīkstulis, tad lai liek cietumā mani, man atšķirībā no tevis nav grūti nosēdēt 30min. cietumā.

Huj zin ko tu tur stāsti, bet katrā gadījumā, kad es taisījos kāpu mahā, tu stāvēji pie viņas nevis sēdēji, un kad iekāpu, tu mani izrāvi.

Nu dvj, man kaut kā nepatīk sēdēt nepatiesu ķurmi.

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama, TC. Šis administrators ir ielīdis pārāk dziļā anāli lai kaut kas tiktu darīts lietas labā. Paldies par sūdzību, bet piedod atvaino, tc.

Edited by Keitija
lieks posts | Keitija
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Katram gadās.. Cik sapratu no Laumas, ka netīšām atteleportēja, tad uztaisīji NJ un tevi iejailoja.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...