• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Randy_Mendez


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Jason_Faze
2. Administrātora niks spēlē : Randy_Mendez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/hrug2c77#/view/sa-mp-002.png
4. Apraksts par situāciju :Es visu laiku nesūdzējos kad viņš mani neparko liek cietumā,bet tas vairs nav izturams un es gaidu pierādijumus par cs jo es mierīgi braukāju ar rolleri un tur cs neredzu!

Link to comment
Share on other sites

Es nelieku jailos ne par ko, tu reāli iebrauci aiz mūsu vārtiem iekšā, kā arī tad mēs devāmies iekšā pie spectehnikas, bet tu mums brauci līdzi pie spectehnikas, tas ir reāli CS. Tu nebrauktu reāli ne pa tēmu iekšā policijas garāžā, jo tur nemaz katru kuru tā nelaiž. Es saprastu ja tā nebūtu tāda lielā garāža, bet gan kautkāda kur viena mašīna policijas stāv, bet lielajā garāžā tu iekšā nebrauktu.

 

Vairākas reizes viņs svīst kad ne par ko iemet jailā, ieej lūdzu noteikumos un pārlasi tos, jo pēc katra jaila tur caur /report saki kad nav patiess.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diez kāpēc tu tikai mani vislaik speco? Kad kāds cits pārkāpj noteikums,sdn rallija daudzi mixoja,tad tev vienalga,bet kad es kaut kādu sīkumu izdaru uzreiz esmu jail,tikko pieņemts par adminu,met neparko jailā,un vispār kad tevi pieņēma jau sapratu,kad labi nebūs.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Diez kāpēc tu tikai mani vislaik speco? Kad kāds cits pārkāpj noteikums,sdn rallija daudzi mixoja,tad tev vienalga,bet kad es kaut kādu sīkumu izdaru uzreiz esmu jail,tikko pieņemts par adminu,met neparko jailā,un vispār kad tevi pieņēma jau sapratu,kad labi nebūs.

Tu visulaiku čīksti kad tevi ne par ko iemeta, kautvai nemitīgi pārkāp termiņus, labi lai izskata galvenie administratori.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...