• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Dylan_Colucci]


Recommended Posts


1. Tavs niks spēlē : Joe_Keethon
2. Administrātora niks spēlē :Dylan_Colucci

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://www.bildites.lv/a/3vxs3ez7#mkmx2t9p
4. Apraksts par situāciju : Čalītim laikam kautkas ar galvu nav labi, vai tāds apsists? Iemet uz 240 par Bunny hop [bH] kautvai samp maksimālais sods ir 60min laikam.... KĀDS SAKARS? Gaidu unjail

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kad iemetu? tas bija šodien, vai vakar vakarā? ja šodien tad man vid jābūt jo tagad 24/7 filmēju, tulīt paskatīšos tavu vārdu.

 

Tikko paskatijos;

Es tevi iemetu par Hax, un vaidzēja gaidīt 3. lvl acc rekur pierādijums :) labak doties serveri, lai tevi ban. :*

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kad iemetu? tas bija šodien, vai vakar vakarā? ja šodien tad man vid jābūt jo tagad 24/7 filmēju, tulīt paskatīšos tavu vārdu.

 

Tikko paskatijos;

Es tevi iemetu par Hax, un vaidzēja gaidīt 3. lvl acc rekur pierādijums :) labak doties serveri, lai tevi ban. :*

Ai da pašol *** tu perdeli, aizej ***, kapēc nesēdi serverī un nefilmē? Lielais administrators.

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Colucci, on 05 Feb 2018 - 8:36 PM, said:

 

wooow, ban man par wh, lucu :DDDD, btw pa tēmu - es domāju ka te 5 lvl acc var izskatīt un mierīgi pateikt aplama :)

Administratori nedrīkst izmantot palīgierīcies tālumā redzēšanai, atsūti man skrīnu kur tas tiek atļauts? Visssss kovinieks tev banānu uzliks pizdā tev ir.. :wub: :wub: :pff: :D_2: Edited by kristaps`
http://www.samp.lv/index.php?/topic/75170-samplv-administrācijas-noteikumi/ punkts nr. 9
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Administratori nedrīkst izmantot palīgierīcies tālumā redzēšanai, atsūti man skrīnu kur tas tiek atļauts? Visssss kovinieks tev banānu uzliks pizdā tev ir.. :wub:  :wub:  :pff:  :d_2:

Administratoriem wh atļauts. Sūdzība aplama!

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...