• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [ Dylan_Colucc ]


Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem


Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Kristian_Morisey
2. Administrātora niks spēlē : Dylan_Colucci
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://failiem.lv/u/m5b38pfq#_
4. Apraksts par situāciju : Kr4, bij mbizz, CF karojas pret SFM, bija apmeram 18:20 un visi admini izgāja off. tad ienāca šī ''gudrā'' persona un neaizmirstat to, ka viņš ir DarkFlame (SFM līdera) kaut kāds draugs un tas piesedza viņu. Nu neziu, bet manuprāt par NonRP drive nemet uz 140min. jailā (es prost braucu un kaut kā, ne tā pagriezos un mašīnu apmta otrādi, šis admins teica, lai lieku sūdzībbu un viņš ievietos video,- gaidāāāāāām :)

Link to comment
Share on other sites

tātad kādā sakarā te tiek ievietots šitais teksts ? ''Kr4, bij mbizz, CF karojas pret SFM, bija apmeram 18:20 un visi admini izgāja off. tad ienāca šī ''gudrā'' persona un neaizmirstat to, ka viņš ir DarkFlame (SFM līdera) kaut kāds draugs un tas piesedza viņu.'' , ja tas viss notika 18:30 ?

kur ir tavs RP?

Sodu sistēma : *NonRP Driving- Neiespējama braukšana bez sekām, piemērām, iebraucat stabā un tik braucat uz priekšu. Cietumsods sākot ar 180 minūtēm un beidzot ar 280 minutēm!

Tev dārgais draugs vēl noveicās kad uz 140 minūtēm.

Video:

Link to comment
Share on other sites

tātad kādā sakarā te tiek ievietots šitais teksts ? ''Kr4, bij mbizz, CF karojas pret SFM, bija apmeram 18:20 un visi admini izgāja off. tad ienāca šī ''gudrā'' persona un neaizmirstat to, ka viņš ir DarkFlame (SFM līdera) kaut kāds draugs un tas piesedza viņu.'' , ja tas viss notika 18:30 ?

kur ir tavs RP?

Sodu sistēma : *NonRP Driving- Neiespējama braukšana bez sekām, piemērām, iebraucat stabā un tik braucat uz priekšu. Cietumsods sākot ar 180 minūtēm un beidzot ar 280 minutēm!

Tev dārgais draugs vēl noveicās kad uz 140 minūtēm.

Video

 

Tak ieliec video kur tev nelago un lai ir tā, ka var redzēt, ka tu mani iemet jailā

Link to comment
Share on other sites

Tak ieliec video kur tev nelago un lai ir tā, ka var redzēt, ka tu mani iemet jailā

ko tas mainītu? :D :D , video nelago, vārbut tavs dators lago. :(

Link to comment
Share on other sites

ko tas mainītu? :D :D , video nelago, vārbut tavs dators lago. :(

Video nelago?? :D

Es jau atsēdēju, varat TC

Bet nu pipec tādam lubrakam adminu dot, tak visi pa tevi sūdzības met, nav tāda doma, ka esi pārā pasists? :) <3

 

Atsēdēju!--> Varat TC

Edited by kristaps`
neliels suspends
Link to comment
Share on other sites

140min par 1 kūleni? Administratoram jānovērtē situācija, nevis automātiski jājailo uz 140.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...