• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Dylan_Colluci]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Rickie_Carizzo,rakstu viņa vieta,jo viņš netiek foruma.
2. Administrātora niks spēlē : Dylan_Colluci
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.bildites.lv/images/sv8fpxbu/102794/original.png
4. Apraksts par situāciju : Braukajos ar mašīnu un iebraucu ūdenī,negribeju iet off,tas butu NeRPiski,panemu ieroci un sāku šaut pa koku,un iemeta jaila,pirmo reizi mani kāds iemeta uz tik ilgu laiku,tādu laiku dod tikai hakeriem vai tiem,kam jāmaina nick,netaisos sēdēt visu mūžu jaila,izskatas,ka tu ari sāc līst kkur iekšā,domāju,ka esi vsmz sakarigs,bet diemžēl rūgti maldijos.
 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Powergaming - Cietumsods sākot ar 220 minūtēm un beidzot ar 2 dienu banu!

QuickSwapping - Cietumsods sākot ar 60 minūtēm un beidzot ar 120 minūtēm!

NonRP / NonRP Drive - Cietumsods sākot ar 180 minūtēm un beidzot ar 280 minutēm!

 

Vēlāk iemetīšu video , visu saskaitot kopā pēc sodu sistēmas tev sanāk vairāk minūtes. :/

  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

neviens admins vēl nav tik bargi sodijis,parasti iemet uz mazaku laiku,nereali pus mūžu nosedet jaila,netaisot pirkt unjail dēļ admina,kas nesen ticis un blato kko.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur ir tikai qs,jo es nenovaldiju mašīnu un iebraucu udeni,tas nebija speciali vai,kas tml,par to čista nav jails uz 280min.

labi, un kas ir tas kad tu izlec no auto tādā atruma, un uzreiz piecelies, tas ir PG.

  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tā ir spēles vaina nevis manējā,spele jau mani tā uzmet,ka es pieceļos,ka jau teicu,ja iekristu pats udeni,tas nebutu RPiski,iekrist udeni un uzreiz taisit rr? es izlecu,lai nebutu jātaisa,varu deret,ka tev pateica Freddy,lai mani nojailo uz max laiku cik vien var.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tiks unjailots, pusi jau atsēdējis būs. Administratoram ir jāskatās pēc situācijas, nevienmēr mest uz 280, vai kur nu vel uzlikt banu.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...